Hledáte strojírenské speciality? Vyzkoušejte Porgest

Už od roku 2000 se ve společnosti Porgest, a.s. věnují vývoji i samotné výrobě nejrůznějších nástaveb, určených pro nákladní automobily. Zaměřují se přitom na uspokojení co nejširšího spektra zákaznických požadavků, s čímž jde ruku v ruce i minimalizace nákladů na všechna nabízená řešení.

Jejich specialitou jsou zejména valníky, valníkové plošiny a sklápěčové korby. Nabízené služby tedy využijí zejména stavební a těžařské společnosti, ale i ty, jejichž oborem je zemědělská výroba. Mezi stávající zákazníky rovněž patří armáda a záchranářské sbory.

Proč právě valníkové plošiny od Porgestu?

Jejich hlavní výhodou je zejména svařovaný ocelový rám (najdete ho u většiny nabízených typů), jež se podle přání zadavatele osadí buď ocelovými či hliníkovými bočnicemi. Zároveň s valníky je možno rovněž dodat hydraulická čela nebo nakládací jeřáby. Není tak nutné shánět dalšího poskytovatele strojírenských služeb.

Kvalitní jednostranné i třístranné korby

Hledáte ideální produkt pro stavebnictví? Pak se vám určitě zalíbí třístranné sklápěčové korby, a to v provedení na dvouosé i čtyřosé podvozky. Vyrábí se vždy z kombinace dvou druhů materiálů:

  • vysokopevnostní (DOMEX 650),
  • oětěruvzdorné (HARDOX 450).

Finální objem a velikost korby se pak řídí jak použitým podvozkem, tak i aktuálně platnou legislativou. Jednostranné korby se pak hodí spíše pro těžební průmysl. Lze je opatřit šikovnou vychytávkou – vyhřívanou podlahou, bránící přimrzání materiálu k podkladu v zimních měsících.

ADR a další speciální požadavky

To však rozhodně není všechno, co vám specialisté z Porgest, a.s. mohou nabídnout. Na míru vyrobí i další speciální nástavby a mezirámy, podvozky upraví podle mezinárodních požadavků pro ADR (tedy pro převoz nebezpečných nákladů), a nabídnout vám mohou i stále žádanější ověřování tachografů. Více informací najdete na Porgest.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *