Ložiska od předních světových výrobců na jednom místě

Potřebujete-li pro svou výrobu či podnikání tento specifický sortiment, určitě se neomezujte jen na dodávky jedné lokální firmy. Naopak. Jděte tam, kde dostanete to nejlepší od mnoha specialistů, ovšem s jedním jediným servisem.

U nás se na tento segment zaměřuje třeba obchodní společnost ASW Valivá ložiska spol. s r.o. Vcelku nezáleží na tom, zda sháníte běžná, valivá nebo kupříkladu velkorozměrová ložiska. Tady si určitě vyberete – nebo si s doporučením vhodného modelu necháte kvalifikovaně poradit.

Široká spolupráce se světovými špičkami

Jde o autorizovaného dodavatele mnoha různých globálních značek. Nakoupit tak můžete produkty od takových velikánů jako:

  • Regal Beloit,
  • HFB Wälzlager-Gehäusetechnik GmbH,
  • Rollway Bearing,
  • Rollix,
  • McGill,
  • Sealmaster,
  • IKO,
  • MTK apod.

Najdete tu opravdu vše. Výrobky, určené do extrémních podmínek (zejména vysoké teploty), ložisková tělesa, výkresová ložiska nebo například oblíbená japonská lineární vedení IKO. A pokud byste měli svého favorita přece jen někde jinde, lze jeho dodávku po domluvě rovněž zajistit.

27 let zkušeností pro všechny

Na našem trhu působí tito odborníci už 27 let. Své sídlo mají v Hodoníně, ale velkorozměrová či valivá ložiska (anebo jakákoliv jiná) vám dodají po celé ČR. Spolehnout se můžete na vysokou jakost nabízených výrobků i precizní spolehlivost. Těšit se lze i na krátké dodací lhůty a přívětivý prozákaznický servis. Pomoc s výběrem toho správného prvku pro vaši výrobu je samozřejmostí a není rozhodující, v jakém průmyslovém oboru působíte.

Hledáte spolehlivé komponenty pro průmyslové stroje a strojírenské využití? Nechte se inspirovat širokou nabídkou na stránkách ASW-loziska.cz. Stačí si objednat a okamžitě se zařadíte po bok mnoha strojírenských, energetických i průmyslových zákazníků, kteří jsou s nabízenými službami maximálně spokojeni. Vyzkoušejte to ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *