Doplňky stravy s vitamíny a minerály vás udrží v kondici i na podzim

Sychravé podzimní počasí je hlavním spouštěčem deprese. Jakmile nás obtěžuje stres, dostaví se duševní nerovnováha a neurózy. Pokud se chcete vyhnout listopadovému splínu, dopřejte si doplňky stravy obsahující cenné vitamíny a minerály.

Nedostatek sluníčka, chlad a silný vítr oslabují lidskou imunitu a přivolávají splín. Člověk je mrzutý, bez energie a nic se mu nedaří jako v teplých měsících roku. Naštěstí existují přírodní produkty, které prospějí organismu a vaše tělo opět ochutná, co je to krása a zdraví.

Přírodní produkt s hořčíkem

Jedním z nejoblíbenějších doplňků stravy od společnosti Naturvita je Hořčík+B6. Není divu, když obsahuje zdraví prospěšný hořčík a vitamín B6. Obecně lze říci, že je vhodný pro jedince trpící únavou, špatným psychickým naladěním a ospalostí. Vitamín B6 je klíčovým pomocníkem nervové soustavy, protože ji pomáhá regulovat. Rovněž pečuje o hormonální aktivitu, podporuje imunitní systém a tvorbu červených krvinek. Přírodní produkt Hořčík + B6 koupíte levně v e-shopu Gigalérna.

Hořčík zahání únavu, vyčerpání a tlumí vnitřní negace. Celkově tak prospívá nervové soustavě, svalstvu, zubům a kostem. Jeho nedostatek okamžitě pocítíte, protože budete ospalí, bez nálady a neschopni donutit se do jakékoliv činnosti. Pokud je vám tento doplněk stravy málo, vyhoví vám AKČNÍ BALÍČEK. Ten je vhodný třeba jako dárek pod stromeček.

Krása se rodí uvnitř

Prahnete-li po krásných vlasech, kůži a chrupu, objednejte si přírodní produkt vhodný také pro vegany, BIOSIL plus. Doplněk stravy vhodný pro muže a ženy je koktejlem s obsahem biotinu, kyseliny pantothenové, zinku a oxidu křemičitého. Biotin neboli vitamín R pomáhá stejně jako zinek k udržení zdravé pokožky, vlasů, nehtů, zubů a pevných kostí. Oba vitamíny jsou ochránci nervové soustavy a přispívají k ideální psychické činnosti.

Jeden myslel na “Doplňky stravy s vitamíny a minerály vás udrží v kondici i na podzim

  • 20.12.2021 (18:28)
    Trvalý odkaz

    Já jsem těchto doplňků stravy (nebo jak někdo rád říká suplementů) využil jako dle mého názoru těch nejpraktičtějších a nejlepších vánočních dárků pro celou naši rodinu. Objednal jsem multivitamíny, minerály a omega 3 mastné kyseliny, což je obzvláště během zimního období naprostá nutnost a navíc mě to díky slevovému kuponu z webových stránek http://kuponozdroj.cz/ nevyšlo ani tak draze 😉

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *