Tvarujeme postavu do plavek

Rozhodnout se na poslední chvíli, že zhubneme do plavek, je nejspíš šílený nápad. Spíš bych to nazvala, že vytvarujeme postavu do plavek. Hubnoucích metod existuje celá řada, avšak vždy tyto rychlé diety sebou nesou jojo efekt. Pokud potřebujeme pouze krapet vytvarovat postavu, to už je o něčem jiném. K tomuto účelu slouží různé ovocné očisty nebo týdenní mléčná dieta. Tato osmi denní hubnoucí kůra je založena na konzumaci mléčných výrobků. Mléko, tvaroh, jogurty, ovoce, zelenina, ale i vařené maso. Mléčná dieta má několik variant, kde začíná právě na 8 dnech, ale jsou i dvou týdenní, kde je možné zhubnout až 10kg. Avšak při návratu na běžné stravovací návyky, obohacené o mlsání máte kila zpátky, jako bumerang. Nutno dodat, že se v této době nedoporučuje fyzická námaha, takže určitě to není vhodné v kombinaci dieta + cvičení.

Jídelníček mléčné diety
První den se pije pouze mléko 5x denně po 250ml. Druhý den přidáte jogurt, tvaroh, vařené maso. Třetí den se skládá z ovoce, zeleniny, salámu a vařeného masa. Čtvrtý den je směsice prvních třech dnů. Pátý den ovoce, zelenina, tvaroh, vejce, kysané mléko. Šestý den šunka, ovoce, tvaroh, vařené maso, kyselé mléko. Sedmý den je zhruba podobný jako dny předešlé a osmý den se konzumuje ovoce a zelenina. Jídlo byste měli jíst 5x denně a vždy ve stejnou dobu. Úbytek váhy se slibuje okolo 5kg.

Ovocná dieta
Ovocná dieta se doporučuje na maximálně 3 dny, kdy je možné ztratit 2až3 kilogramy. Ovšem nedoporučuje se plácat ovoce jedno za druhým. I tato dieta má svůj řád. Během diety je nutné dodržet pitný režim v podobě neslazené vody. V prvním dnu se doporučuje jíst ananas a banány. Druhý den hroznové víno a kiwi. Třetí den hrozny, ananas, kiwi. Ráno vždy začínejte vodou s citrónem, aby se nastartoval metabolismus. Dodržte odstup mezi jednotlivými jídly tak, aby to klasicky vyšlo na 5 porcí za den.

7 komentářů: „Tvarujeme postavu do plavek

 • 28.6.2020 (20:12)
  Trvalý odkaz

  Já jsem svoji postavu začala formovat do plavek už na jaře. Začala jsem chodit cvičit do posilovny a objednala jsem si proteiny z https://www.sportdrink.cz/ a už po měsíci jsem na sobě začala vidět výsledky. Nevím, jestli je to tím cvičením, proteiny nebo obojím, ale každopádně jsem ráda, že se už nemusím stydět svléknout do plavek.

  Reagovat
 • 11.7.2020 (20:58)
  Trvalý odkaz

  Já si myslím, že super tipy. Díky mockrát. Co se hubnutí týče, tak mně se třeba dost osvědčilo to, že jsem omezila přísun cukrů. Právě těm je docela dobré se vyhýbat kvůli riziku diabetu. O tom se dá víc dočíst například tady: https://www.biomag.cz/diabetes-cukrovka/

  Reagovat
 • 10.8.2020 (20:56)
  Trvalý odkaz

  Tak přesně o tohle se teď taky snažím. Ještě zhruba dva měsíce zpátky jsem měla docela nadváhu a jsem hrozně ráda, že se mi jí postupně daří zbavit. Hodně pomáhá například to, že se držím rad, které mají tady: https://www.tipio.cz/jak-shodit-bricho/ Pokud řešíte podobný problém, určitě doporučuji mrknout.

  Reagovat
 • 23.8.2020 (20:52)
  Trvalý odkaz

  Mně se na cvičení už dříve osvědčila vibrační plošina. Dříve byla tato věcička velmi populární, s příchodem nových technologií se jakoby vytratila. Na trhu jich je stále hodně, je třeba si umět vybrat. S výběrem může pomoct třeba testino.cz. Sama plošinu doma mám a cvičení je jedna radost.

  Reagovat
 • 4.1.2021 (21:37)
  Trvalý odkaz

  Já běhám poměrně aktivně už 2 roky. Snažím se chodit běhat minimálně 3x týdně. Musím říct, že jsem se strašně zlepšila. Když jsem začínala, uběhla jsem maximálně kilometr, ale teď uběhnu bez přestávky tak 7 km. Baví mě pozorovat, jak se postupně zlepšuji a i jak se mé tělo postupně zpevňuje.Nedávno jsem si pořídila krásné dámské sportovní legíny z tohoto e-shopu: http://www.jadberg.eu/jadberg-women/leginy-a-capri/, tak se teď při běhu cítím i krásná.

  Reagovat
 • 17.8.2021 (18:37)
  Trvalý odkaz

  Já mám také super zkušenost s proteinovou dietou, po porodu už jsem nevěděla jak shodit zbylých 7 kilo a tohle byla záchrana před dovolenou. Nyní jsem rok a půl od diety a stále jsem na stejné váze. Jediné co jsem řešila byla cena za dietu, ale nakonec jsem objevila fajn portál http://www.kuponozdroj.cz, kde jsou slevy a tak už objednávám jedině tam.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *