Hledáte nový zdroj financování? Řešením může být podnikatelský úvěr

Pokud hledáte nový zdroj financování, určitě se v první řadě zaměříte na jednu z tuzemských bank. Ty jsou však při schvalování půjček velmi přísné, kvůli čemuž úvěr poskytnou pouze malému procentu žadatelů. Mnohem lepším řešením jsou tedy nebankovní půjčky, které si mohou sjednat i velmi zadlužení klienti, a to i z řad podnikatelů.

Podnikatelský úvěr vám nabídne částky i v řádu milionů Kč

Najít úvěr, se kterým budete moci začít plnit svůj podnikatelský záměr, může být někdy pořádně složité. Většina podnikatelů se v takovou chvíli obrací zejména na komerční banky, které však nejsou zrovna vstřícné – na úvěr tedy dosáhne jen minimum podnikatelů, kteří tak nemohou pomoci svému podnikání v růstu.

Pokud řešíte stejný problém, měli byste se raději zaměřit na nebankovní podnikatelský úvěr na nemovitost, se kterým můžete dosáhnout i na milionové částky. Jedním ze spolehlivých poskytovatelů nebankovních úvěru je společnost Nebankovní finance, která podnikatelům dokáže nabídnout úvěry i ve výši 50 milionů Kč – počítat přitom můžete i s výrazně nízkými úrokovými sazbami, které se často vyrovnají i těm u komerčních bank.

Nebankovní úvěr si můžete sjednat zcela online

Ve světě, kde vládnou technologie, není překvapením, že si již můžete online sjednat i nebankovní půjčku, a to bez ohledu na její výši. Běžně je online dostupná i nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti od již zmíněné nebankovní společnosti, díky čemuž nemusíte ztrácet čas návštěvou pobočky.

Jediným předpokladem je fakt, že budete mít dostupné veškeré potřebné dokumenty v elektrické podobě. Nezávaznou poptávku můžete podat skrze online formulář, přičemž se vám do jednoho dne ozve zástupce společnosti. Následně se můžete dohodnout na parametrech půjčky a způsobu jejího sjednání. Samotné finanční prostředky budete mít podle slov samotné společnosti do dvou dnů na svém bankovním účtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *