Milujete obrazy? Poradíme, do jakých se vyplatí investovat

Obrazy jsou nedílnou součástí našich domovů. Patří do skupiny bytových doplňků a řadí se k těm dražším kouskům, bez kterých místnosti nejsou příjemné ani útulné. Pokud vás trápí prázdné zdi na chodbě, v ložnici nebo v obývacím pokoji, vyplňte je vkusnými vícedílnými obrazy, které zaujmou na první pohled a které zkrášlí vaši domácnosti. Otázkou je, do jakých konkrétních vícedílných obrazů investovat. Motivů je přece mnoho, je těžké vybrat takový obraz, který bude moderní dlouhá léta.

Je jen málo bytových doplňků, které se řadí k těm nadčasovým, a obrazy jsou jedním z nich. Mnohé bytové doplňky jsou jen aktuálním módním trendem, který nedávno přišel a zanedlouho zase odejde, ale u obrazů je tomu jinak. Obrazy zdobí zdi už po staletí a zdobit zdi jistě budou. Otázkou však nyní je, s jakými obrazy zabodujeme v současné době.

Abstrakce rozzáří neutrálně zařízenou místnost

Pokud se zajímáte o aktuální módní trendy ve světě bydlení, pak jistě víte, že se dbá na kontrasty. Kontrasty dokonale rozbíjí neutrálně zařízenou místnost. Až do nynějška se za kontrast považovala zejména barevná pohovka nebo polštáře, nyní můžete ozdobit svou neutrálně zařízenou místnost abstraktními obrazy, které jsou také jistým kontrastem, který vám nedá v noci spát.

Abstraktní obrazy patří zejména do obývacího pokoje, nehodí se do místností, v nichž spíte, protože vám nemusí dát v noci spát.

Obrazy s hodinami prozradí, jestli jdete pozdě k večeři

Aktuálním trendem ve světě obrazů jsou moderní obrazy s hodinami, které se zpravidla věší do jídelny, aby se ukázalo, jestli jdete nebo nejdete pozdě k večeři. Kromě jídelny se mohou věšet i do kuchyně, alespoň si budete hlídat čas při pečení buchet.

Mezi další moderní obrazy na zeď se řadí také obrazy zvířat nebo obrazy krajiny, které se hodí zejména do ložnic, protože působí velmi příjemně.

2 komentáře: „Milujete obrazy? Poradíme, do jakých se vyplatí investovat

  • 21.4.2020 (20:14)
    Trvalý odkaz

    Já neinvestuji do žádných obrazů, protože si je maluji sama. Investuji tak akorát pravidelně do barev a malířského plátna. Výtvarné potřeby si objednávám z https://www.vytvarne-potreby.eu/ , protože tam seženu barvy, štětce, plátna a vše, co k malování potřebuji 🙂 .

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *