Připravte si doma své cappuccino kdykoliv! O servis kávovaru se vám postarají naši technici

Nedovedete si představit ráno bez šálku krémového cappuccina? Dopřejte si svou oblíbenou kávu každý den a pravidelné servisy vašeho kávovaru nechte na nás.

Vychutnejte si chuť vašeho oblíbeného cappuccina každý den

Cappuccino je oblíbený italský nápoj, který se připravuje z jedné porce kvalitního espressa, horkého mléka a horké mléčné pěny. V Itálii se cappuccino nikdy nepije po 22. hodině. V celé Evropě si ho pak milovníci kávy dopřávají v kteroukoliv denní dobu.

Jak si připravit lahodné cappuccino v teple domova?

Cappuccino se připravuje pomocí kávovaru, ve kterém se připraví espresso a vyšlehá se mléčná pěna. Pro výrobu cappuccina doporučujeme pořídit kvalitní kávovar. Pokud hledáte cenově výhodné kávovary, doporučujeme vybírat z naší nabídky zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou či repasované modely. Všechny kávovary vám rádi představíme u nás na pobočce ve Zbůchu u Plzně, kde vás také náš odborný personál naučí s obsluhou kávovaru.

O kávovar pečujte pravidelně

Aby vám kávovar připravil vaše oblíbené cappuccino každý den, je nutné zajistit mu pravidelný servis. Vlivem každodenního používání jsou jednotlivé komponenty kávovaru namáhané a je nutné čas od času nechat vyměnit těsnění, seřídit mlecí kameny, nastavit dávkovač kávy a nechat propláchnout trysky od vodního kamene a dalších usazenin. O servis a prohlídku vašeho kávovaru se postarají naši technici, kteří se specializují na pozáruční servis kávovarů Philips a servis kávovarů DeLonghi.

Jak provádíme opravy kávovarů?

Hledáte specializovanou firmu pro údržbu svého kávovaru, nebo potřebujete zajistit rychlý servis? Obraťte se na nás. Po předešlé domluvě si u vás v Plzni a okolí váš kávovar zdarma vyzvedneme. V případě potřeby je také možné vyzvednout váš kávovar o víkendu. Poté provedeme zdarma diagnostiku a následně vás budeme obratem informovat o stavu vašeho kávovaru a cenové nabídky za jeho opravu. Je jen na vás, zda si kávovar necháte opravit nebo vám jej vrátíme v původním stavu. Opravu zvládneme do 3 pracovních dní.

Připravte si doma své cappuccino kdykoliv! O servis kávovaru se vám postarají naši technici
Připravte si doma své cappuccino kdykoliv! O servis kávovaru se vám postarají naši technici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *