Statistický software IBM SPSS dostupný za zlomkovou cenu v cloudu

Česká společnost AppOnFly, s.r.o. spustila  statistický software IBM SPSS Statistics v.23  formou cloudové služby.

Uživatelé statistických programů mohou nyní pracovat se svým oblíbeným modulárním nástrojem IBM SPSS Statistics ve  vzdáleném desktopu AppOnFly  umístěném v cloudu.  Nejnovější verze IBM SPSS Standard nebo IBM SPSS Base je k dispozici pro uživatele AppOnFly od záři 2015.

Společnost Apponfly poskytuje svým zákazníkům špičkové profesionální desktopové aplikace on-line přímo z cloudu za měsíční poplatek. V platformě AppOnFly získává uživatel během několika vteřin okamžitý přístup ke svým aplikacím, bez nutnosti stahování či instalace a bez ohledu na to, jaký software používá. Pro práci se softwarem na osobních zařízeních jako jsou desktopy, notebooky a případně tablety to nepochybně znamená revoluci mezi hostingovými službami.

IBM SPSS Statistics poskytuje klíčové funkce potřebné pro podporu komplexního analytického procesu a to od sběru dat až po reporting.  IBM SPSS Statistics Standard v23  nabízí pokročilé metody analýzy prostřednictvím vylepšených nástrojů, výstupů a snadno použitelných funkcí. Novinky ve verzi 23  se zaměřují na rozšíření analytických možností zahrnující  časové kauzální modelování,  geoprostorové analýzy,  zdokonalené web reporty nebo více možností programování v jazyce R.

Kromě systému IBM SPSS Statistics jsou v  AppOnFly  k dispozici i další špičkové softwary,  jako  statistický software NCSS, Microsoft Office, Microsoft Project, což je jen stručný přehled možností, které tato nová moderní služba nabízí.

***
AppOnFly – desktopové aplikace v cloudu. Rychleji a jednodušeji než kdykoli předtím.

***
AppOnFly – Bringing you Windows Desktop Apps from the cloud. Faster and easier than ever before

Jeden myslel na “Statistický software IBM SPSS dostupný za zlomkovou cenu v cloudu

  • 18.7.2020 (18:24)
    Trvalý odkaz

    Určitě to je super, ale je to takové moc obecné. My jsme si do práce nechali udělat software na míru od https://www.memos.cz/ , a to je nebe a dudy. S nějakým univerzálním softwarem se to nedá vůbec srovnávat. Ředitele to sice možná stálo více peněz, ale naše práce je efektivnější, takže se mu investice rychle vrátí.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *