Binární opce, aneb jak vydělávat obchodováním

Hledáte na internetu nějaký přivýdělek z domova, který by Vám mohl pomoci ve vaší finanční situaci? Finanční nezávislost by chtěl asi každý, jen někteří jsou ovšem pro to schopni něco učinit. Naučte se použít jeden z nejefektivnějších nástrojů na finanční burze nazývaného – binární opce a začněte i vy vydělávat obchodováním. Ptáte se, co to binární opce jsou a jak je můžete obchodovat? V následujícím článku se dozvíte základní princip a jejich „jednoduchost“.

Binární opce jsou instrumentem na finančním trhu, díky kterému můžeme kdykoli a odkudkoli obchodovat desítky, nebo i stovky podkladových aktiv. Kdo nezná pojem podkladová aktiva, tak se může jednat o akcie (FB, Google, Microsoft…), indexy, komodity (zlato, ropa, stříbro), nebo měnové páry. Jediné, co vy jakožto obchodník máte za úkol je určit směr, kterým se cena vašeho podkladového aktiva posune. Na výběr jsou pouze dvě možnosti, bud půjde cena nahoru, nebo dolů. Jakmile určíte, jakým směrem se hodnota opce posune, tak už jen zvolíte expirační dobu a Váš obchod skrze webovou, nebo mobilní platformu uzavřete. Expirační dobu můžete zvolit od 60 vteřin až do 1 měsíce, po této lhůtě zjistíte úspěšnost Vašeho obchodu.

Kde obchodovat binární opce

K obchodování binárních opcích nepotřebujete instalovat žádný software, nebo jakékoli doplňky do vašeho prohlížeče. Jediné, co potřebujete je mít otevřený účet u některého brokera, který už má na starosti vytvořit transakce mezi kupujícím a prodávajícím. Na internetu naleznete nespočet těchto brokerských společností, jen u některých se ovšem vyplatí opravdu obchodovat. Většina českých a slovenských obchodníků s binárními opcemi volí brokera TopOption, který je licencován českou národní bankou (ČNB) i národní bankou Slovenska (NBS). Pokud byste měli zájem se o brokerovi dozvědět více, tak doporučuji se podívat na článek TopOption recenze, ve kterém naleznete kompletní test výnosů, obchodní platformy, zákaznické podpory a spousty dalšího. Já osobně u TopOption (který jako jeden z mála má obchodní platformu i zákaznickou podporu v češtině) obchoduji něco málo přes rok a mohu jen říci, že u tohoto brokera neobchoduje většina tuzemských obchodníků jen tak pro nic za nic.

Binární opce, proč riskovat – Demo účet

Chcete začít obchodovat s TopOption, aniž byste museli riskovat svoje vlastní peníze? Pokud ano, tak si u Vašeho brokera pořádejte o záložení demo účtu. Tato demo verze funguje na úplně stejném principu jako reálný účet s jediným zásadním rozdílem – neobchodujete se svými penězi, ale s imaginárními žetony. Jedná se tak o skvělou šanci, jak si vyzkoušet nové binární strategie, nebo brokerovu platformu. Pokud již předem víte, že budete mít o demo účet zájem, tak si prvně zjistěte, že ho Váš broker opravdu nabízí. Pokud se ptáte, jestli výše zmíněný broker demo účet nabízí, tak ano TopOption má ve své nabídce i tento cvičný účet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *