Vlastní kryt na mobil: jak na jeho správný výběr?

Ve světě plném mobilních telefonů je čím dál tím obtížnější se odlišit od ostatních. Jedním ze způsobů, je pořízení vlastního krytu na mobil, díky čemuž přizpůsobíte mobilní telefon svým potřebám. Není nic příjemnějšího než mít unikátní a osobitý kryt, jehož prostřednictvím vyjádříte i svoji osobnost. Jak na výběr toho správného krytu?

Zvolte si správný typ krytu a jeho vzhled

Předtím, než se pustíte do výběru krytu na mobil s fotkou či jiným motivem, měli byste nejprve zvolit správný typ krytu, a to především podle modelu vašeho mobilního telefonu. Pozornost věnujte také materiálu, od nějž se bude odvíjet odolnost a životnost krytu. Na trhu narazíte na širokou škálu materiálů, a to zejména na plast, silikon, kůži či dřevo. Pokud je pro vás nejdůležitější ochrana telefonu, volte raději silikonové nebo polykarbonátové kryty – ty jsou vhodné zejména pro uživatele, kteří vyráží s mobilním telefonem do velmi náročného terénu.

Pokud si chcete pořídit kryt s vlastní fotkou, měli byste se zaměřit i na výběr vhodné fotografie. Ideálně by měla být fotka ve vysokém rozlišení, aby byl výsledný potisk dostatečně ostrý a kvalitní. Můžete si zvolit fotku z vaší osobní sbírky, nebo najít inspiraci na internetu. Dbejte ale na autorská práva – nevyužívejte cizí obrázky bez svolení.

Přizpůsobte si návrh sobě na míru

Na trhu je mnoho firem nabízejících službu vytváření vlastního krytu na mobil. Před zakoupením se ujistěte, že firma má dobré recenze a zákaznický servis, aby vám při případných potížích byla ochotna pomoci s možnou reklamací. Ve většině případů si můžete vlastní kryt na mobil vytvořit pomocí online nástrojů, které vám umožní nahrát svou fotku, upravit její velikost, pozici a případně přidat text či další grafické prvky.

Jednou z takových firem je i e-shop Vlastnikryt.cz, kde si můžete během pár minut vytvořit vlastní kryt na míru. Počítat můžete také s použitím kvalitních barev při potisku, které nejsou toxické – jedná se tak o jednu z mála firem, která myslí i na bezpečí svých zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *