3 dámské parfémy, které rozhodně stojí za vyzkoušení

Pokud hledáte nový parfém, ale nevíte, který je pro vás ten pravý, můžete se nechat inspirovat těmito třemi našimi dámskými parfémy, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Ať už hledáte něco pro každodenní nošení nebo výjimečnou událost, náš výběr zahrnuje parfémy pro všechny příležitosti.

1. Prada paradoxe

Prada Paradoxe je opravdu výjimečný dámský parfém, jehož vůně je smyslná a komplikovaná, a právě proto působí přitažlivě a záhadně. Jeho výjimečnost tkví zejména v tom, že spojuje protikladné vůně, a přitom vytváří jedinečnou a nesmírně přitažlivou vůni. Hlavními vonnými složkami jsou květiny, koření a dřevité tóny. Jeho trvanlivost je průměrná a vůně se během dne postupně mění, díky čemuž vás bude provázet po celý den.

2. Karl Lagerfeld for Her

Pokud hledáte parfém s neobvyklou a záhadnou vůní, rozhodně byste měli zvážit Karl Lagerfeld for Her. Parfém je plný ženského šarmu a elegance. Jeho vůně je složená z jemných květin a ovocných tónů, jež spolu vytvářejí příjemnou a svěží vůni. Proto je parfém ideální pro denní nošení, přičemž se hodí pro ženy všech věkových kategorií.

3. Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud je parfém od zpěvačky Ariany Grande, jenž je inspirován její vlastní náturou a jejími oblíbenými vůněmi. Parfém disponuje svěžími tóny bergamotu, maliny a jasmínu. Srdce parfému obsahuje směr různých květin, jako je růže, jasmín a konvalinky. Samotný základ parfému tvoří santalové dřevo, vanilka a pižmo. Perfektně se hodí tedy pro ženy hledající svěží, ale zároveň sladkou vůni.

Všechny zmíněné dámské parfémy můžete koupit na e-shopu Notino.cz, kde najdete široký výběr kvalitních parfémů nejen pro ženy. Využít navíc můžete i široké nabídky péče o pleť, vlasových produktů a kosmetiky. Samozřejmostí jsou také skvělé ceny, rychlé doručení a vstřícný zákaznický servis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *