5 tipů na kreativní potřeby, se kterými vytvoříte jedinečné doplňky do svého bytu

Pokud máte tvořivého ducha, můžete svůj dům či byt rozzářit novými doplňky, které vytvoříte zcela sami. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou kreativní potřeby a trocha trpělivosti. V následujících odstavcích se můžete inspirovat hned 5 tipy na originální bytové doplňky.

Vlastní povlečení

Velmi oblíbená je aktuálně výroba vlastního povlečení, která vám nezabere dlouhou chvíli. Navíc se sháněním všech potřebných komponentů neztratíte moc času. Bohatě vám totiž postačí návštěva galanterie, kde najdete například zipy, nitě, knoflíky a mnoho dalšího.

Patchwork

Jestliže jste opravdovými milovníky originality, bude pro vás ideální takzvaný patchwork. Tato kreativní technika je velmi jednoduchá a spočívá pouze v sešívání různých kousků látek k sobě. Ideální jsou například záplaty nebo předem nastříhané látky určené k patchworku.

Pletené doplňky

Pletení už dávno není pouze výsadou našich babiček. Naopak se z něj opět stává hit, do kterého se pouští stále mladší generace. Uplést si tak můžete nejen oblečení, ale i například deku, polštářky, fusaky a mnoho dalších doplňků. Stačí, když si koupíte pletací příze a jehlice a můžete se pustit do práce.

Originální dekorace z květin

Pokud máte rádi přírodu a kreativitu, určitě si zamilujete aranžování, jehož prostřednictvím se můžete pořádně vyřádit. K aranžmá květin můžete použít všelijaké materiály, včetně dřeva, pírek, provázků a dalších.

Vlastní rámeček na fotky

Pustit se můžete i do výroby rámečku na fotky, k čemuž můžete použít jakýkoliv materiál. Můžete vsadit jak na klasické dřevo, tak i lepenku. Ve fantazii se meze nekladou. K dekoraci pak můžete využít různé techniky zdobení.

Nevíte, kde nakoupit kreativní potřeby? Navštivte e-shop Bexis.cz

Někdy může být poměrně těžké najít všechny kreativní potřeby, které budete k výrobě zmíněných doplňků potřebovat. Naštěstí však existují e-shopy, které nabízí většinu těchto produktů na jednom místě. Jedním z nich je i český e-shop Bexis.cz, kde nakoupíte prakticky vše od malování, háčkování až po zdobení textilu a aranžování.

Pins Sewing Mood Red Craft - WelshPixie / Pixabay
5 tipů na kreativní potřeby, se kterými vytvoříte jedinečné doplňky do svého bytu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *