Přeprava nadrozměrných zásilek nemusí být věda. Jak se na ni připravit?

Pokud podnikáte a chystáte se na svoji expanzi, nebo máte alespoň zákazníky v zahraničí, pravděpodobně se nevyhnete převozu nadrozměrných či těžkých zásilek. S jejich přepravou vám však pomůže jen málokterý běžný přepravce, a proto je nutné hledat jiná řešení, díky kterým budete moci svoji zásilku dopravit na místo určení.

Základem je pořádný plán

Jestliže se chystáte na přepravu nadměrné zásilky jakýchkoli rozměrů v žádném případě se neobejdete bez podrobného plánu. Jen díky němu budete schopni převést zásilku v čas a bez zbytečných komplikací, kterých se může při cestě vyskytnout nepřeberné množství.

Samotná přeprava nadrozměrných zásilek však může být opravdu složitá, a proto není od věci přizvat si hned na úplném začátku pomoc v podobě profesionálu. Ti vám mohou poradit s tím, s jakými potenciálními překážkami máte počítat a na co nemáte při přepravě zapomenout (různá potvrzení, povolení či dokumenty).

Připravte zásilku na dlouhou cestu

Jak už je asi jasné, přeprava těžkých zásilek není zrovna snadná, a proto je třeba připravit zásilku na opravdu dlouhou cestu. Ta může být složitá nejen pro přepravce, ale i samotnou zásilku, na kterou budou během přepravy působit různé vlivy. Proto se vyplatí do jejího zabalení investovat trochu více, než jste zvyklí. Zároveň nezapomeňte na všechny potřebné dokumenty a popřípadě ani na kvalitní pojištění zásilky.

Vyberte si k přepravě zkušenou firmu

Pokud chcete, aby přeprava vaší zásilky skončila úspěchem, je potřeba vybrat pro její doručení firmu, která má již dostatek potřebných zkušeností. Jednou z nich je i logistická firma Easy Logistics, s.r.o, pro kterou je nadrozměrná přeprava doslova hračka.

V tomto odvětví působí již od roku 2005 a zkušenosti s přepravou má téměř ve všech odvětvích včetně průmyslu. Zakládá si především na individuálním přístupu ke svým zákazníkům, kterým se snaží vždy nabídnout nejlepší ceny. Za zmínku tak stojí především kvalitní zákaznická podpora 24/7, možnost převozu zboží do hmotnosti 53 tun a délky 22 metrů, pojištění do 22 milionů Kč či přeprava zásilek až do 60 zemí světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *