Aby byl váš velký den dokonalý – šperky Polomio

Snubní prsten ParisSvatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě každého z nás. Přípravy, trocha té nervozity a velká očekávání – i to jsou věci, jež svatebnímu dni předchází. Ovšem ani nejkrásnější šaty ani několika patrový dort není zárukou dlouhého a šťastného manželství. Jeho spojení by vám však navždy měly připomínat snubní prsteny, jež si během svého velkého dne vzájemně vyměníte.

Na tomto místě je nutno zmínit, že není prsten, jako prsten. Jeho výběr byste proto neměli za žádných okolností podcenit. Tento maličký kroužek drahého kovu by vás totiž měl na cestě životem provázet po dlouhou dobu.

Sázka na šperky Polomio je sázkou na jistotu

Pokud chcete, aby prsteníček váš a prsteníček vaší ženy zdobil vskutku originální šperk, zapomeňte na klasické klenotnictví, v horším případě nápadně levné e-shopy a jejich snubní prsteny, jež často nemají s kvalitou mnoho společného. Raději vsaďte na zbrusu novou kolekci šperků společnosti Polomio, jejichž krása, originalita, nadčasovost a kvalita je hodna takové události, kterou je právě váš velký svatební den. Spoluzakladatelem společnosti Polomio je šperkař a designer David Lomos, který se šperkařské výrobě věnuje již od svých třinácti let. Během svého života načerpal spoustu zkušeností a inspirace, kterou následně přetransformoval do unikátního projektu Polomio.

Jaké šperky v sortimentu Polomio naleznete?

Jelikož společnost neustále reaguje na aktuální šperkařské trendy u nás i ve světě, svůj sortiment pravidelně doplňuje o aktuální kolekce šperků. Vybírat můžete převážně prsteny a další šperky ze zlata, které jsou osázeny třpytivými brilianty či jinými drahými kameny. Součástí sortimentu společnosti jsou však také prsteny a šperky osázené perlami, jež by neměly chybět ve šperkovnici žádné dívky ani dámy. Vsadíte-li na originální šperky Polomio získáte jistotu toho nejlepšího výběru.

2 komentáře: „Aby byl váš velký den dokonalý – šperky Polomio

 • 22.2.2020 (16:44)
  Trvalý odkaz

  My máme se ženou naši svatbu už také za sebou. Když by bylo na mě, tak bychom se brát ani nemuseli, ale pro manželku byla svatba velmi důležitá, proto jsem s ní souhlasil. Chtěl jsem, aby to pro ni byly nezapomenutelné chvíle, proto jsem nepodcenil ani samotné zásnuby. Koupil jsem jí zásnubní prsten z bílého zlata, na který jsem nechal vrýt moje jméno a Miluji Tě. Prstýnek jsem objednal z https://www.sperky-prsteny.cz/ a manželce jsem ho dal do hrníčku, do kterého si každé ráno připravuje kávu. Prstýnku si hned všimla a na její dojetí nikdy nezapomenu.

  Reagovat
 • 12.6.2020 (17:05)
  Trvalý odkaz

  To vypadá naprosto parádně! Díky za tipy. 🙂 Já si docela potrpím na krásné šperky. Úplně nejraději mám stříbrné. Zlaté se mi až tak moc nelíbí. Teď pár měsíců zpět jsem například od svého muže dostala k narozeninám takovýto překrásný prstýnek s diamantem: https://yesmoda.cz/prsteny/201-danfil-krasny-prsten-s-diamantem-df1776b-52-mm.html Musím říct, že něco takového jsem absolutně nečekala. Doslova mi tím vyrazil dech. 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *