Snubní prsten ParisSvatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě každého z nás. Přípravy, trocha té nervozity a velká očekávání – i to jsou věci, jež svatebnímu dni předchází. Ovšem ani nejkrásnější šaty ani několika patrový dort není zárukou dlouhého a šťastného manželství. Jeho spojení by vám však navždy měly připomínat snubní prsteny, jež si během svého velkého dne vzájemně vyměníte.

Na tomto místě je nutno zmínit, že není prsten, jako prsten. Jeho výběr byste proto neměli za žádných okolností podcenit. Tento maličký kroužek drahého kovu by vás totiž měl na cestě životem provázet po dlouhou dobu.

Sázka na šperky Polomio je sázkou na jistotu

Pokud chcete, aby prsteníček váš a prsteníček vaší ženy zdobil vskutku originální šperk, zapomeňte na klasické klenotnictví, v horším případě nápadně levné e-shopy a jejich snubní prsteny, jež často nemají s kvalitou mnoho společného. Raději vsaďte na zbrusu novou kolekci šperků společnosti Polomio, jejichž krása, originalita, nadčasovost a kvalita je hodna takové události, kterou je právě váš velký svatební den. Spoluzakladatelem společnosti Polomio je šperkař a designer David Lomos, který se šperkařské výrobě věnuje již od svých třinácti let. Během svého života načerpal spoustu zkušeností a inspirace, kterou následně přetransformoval do unikátního projektu Polomio.

Jaké šperky v sortimentu Polomio naleznete?

Jelikož společnost neustále reaguje na aktuální šperkařské trendy u nás i ve světě, svůj sortiment pravidelně doplňuje o aktuální kolekce šperků. Vybírat můžete převážně prsteny a další šperky ze zlata, které jsou osázeny třpytivými brilianty či jinými drahými kameny. Součástí sortimentu společnosti jsou však také prsteny a šperky osázené perlami, jež by neměly chybět ve šperkovnici žádné dívky ani dámy. Vsadíte-li na originální šperky Polomio získáte jistotu toho nejlepšího výběru.