Profesionální líčení

Vánoční večírky a oslavy nového roku jsou už dávno za námi i plesová sezóna pomalu končí. To ale neznamená, že je konec příležitostem zazářit ve společnosti. Jestli i Vy se chystáte na nějakou společenskou událost, kde byste chtěla oslnit svou krásou, tak vězte, že pouze nádherné šaty a střevíčky a perfektně sladěné doplňky Vám k tomu nepostačí. Finální vzhled totiž nebude kompletní bez dokonalého make-upu, které bude sladěné s barvou Vašich šatů či doplňků. Málokterá žena si uvědomuje, že právě líčení je pro celkový vzhled klíčové, to nesprávné totiž může celý výsledek úplně zničit. Využití služeb profesionálů je tak na události, na kterých Vám záleží, víc než přínosné. Přiznejme si totiž, že tak perfektně, jak Vás nalíčí skutečný odborník se Vy sama rozhodně nikdy nenalíčíte. Jen málokterá žena navíc ví, co jí sluší a umí produkty správně aplikovat. My Vám poradíme, co si v případě večerního líčení můžete dovolit, jaké barvy se k Vám hodí, jak zdůraznit své přednosti a současně zakrýt drobné nedokonalosti, zároveň ale zůstane zachována Vaše přirozenost a vynikne přirozený půvab. Líčení Vám bude nejen slušet, ale zároveň se v něm budete cítit pohodlně a příjemně. Perfektní a kvalitní make-up Vám navíc vydrží celý večer a Vy si tak můžete naplno a bez obav užít celý ples, aniž byste se musela bát nepříjemného faux pas ve formě rozmazané řasenky, rtěnky obtisknuté na zubech, očních stínů popadaných pod okem či lesknoucí pleti. Na ples se nemusíte bát ani výraznějšího, sytějšího a extravagantnějšího líčení. Aktuálními trendy pro současnou sezónu zůstává kouřové líčení, díky němuž oči vypadají plasticky, nebo kočičí oči, které jsou typické výraznou protaženou linkou na horním víčku. U rtů je stále oblíbená výrazná červená, dále borůvkové a nude rty.

Možná závidíte mužům, kterým příprava zabere pár minut – stačí jim oblek s košilí a chvilka před zrcadlem na úpravu vlasů, zatímco Vy se na něj připravujete klidně i půl dne. Výsledek však za to stojí.

Snad každá žena se chce líbit – sobě, svému muži, i okolí a alespoň jednou za čas si přeje vypadat jako princezna. Přijďte si k nám toto přání splnit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *