Profesionální líčení

Vánoční večírky a oslavy nového roku jsou už dávno za námi i plesová sezóna pomalu končí. To ale neznamená, že je konec příležitostem zazářit ve společnosti. Jestli i Vy se chystáte na nějakou společenskou událost, kde byste chtěla oslnit svou krásou, tak vězte, že pouze nádherné šaty a střevíčky a perfektně sladěné doplňky Vám k tomu nepostačí. Finální vzhled totiž nebude kompletní bez dokonalého make-upu, které bude sladěné s barvou Vašich šatů či doplňků. Málokterá žena si uvědomuje, že právě líčení je pro celkový vzhled klíčové, to nesprávné totiž může celý výsledek úplně zničit. Využití služeb profesionálů je tak na události, na kterých Vám záleží, víc než přínosné. Přiznejme si totiž, že tak perfektně, jak Vás nalíčí skutečný odborník se Vy sama rozhodně nikdy nenalíčíte. Jen málokterá žena navíc ví, co jí sluší a umí produkty správně aplikovat. My Vám poradíme, co si v případě večerního líčení můžete dovolit, jaké barvy se k Vám hodí, jak zdůraznit své přednosti a současně zakrýt drobné nedokonalosti, zároveň ale zůstane zachována Vaše přirozenost a vynikne přirozený půvab. Líčení Vám bude nejen slušet, ale zároveň se v něm budete cítit pohodlně a příjemně. Perfektní a kvalitní make-up Vám navíc vydrží celý večer a Vy si tak můžete naplno a bez obav užít celý ples, aniž byste se musela bát nepříjemného faux pas ve formě rozmazané řasenky, rtěnky obtisknuté na zubech, očních stínů popadaných pod okem či lesknoucí pleti. Na ples se nemusíte bát ani výraznějšího, sytějšího a extravagantnějšího líčení. Aktuálními trendy pro současnou sezónu zůstává kouřové líčení, díky němuž oči vypadají plasticky, nebo kočičí oči, které jsou typické výraznou protaženou linkou na horním víčku. U rtů je stále oblíbená výrazná červená, dále borůvkové a nude rty.

Možná závidíte mužům, kterým příprava zabere pár minut – stačí jim oblek s košilí a chvilka před zrcadlem na úpravu vlasů, zatímco Vy se na něj připravujete klidně i půl dne. Výsledek však za to stojí.

Snad každá žena se chce líbit – sobě, svému muži, i okolí a alespoň jednou za čas si přeje vypadat jako princezna. Přijďte si k nám toto přání splnit.

3 komentáře: „Profesionální líčení

 • 19.6.2020 (2:12)
  Trvalý odkaz

  Musím souhlasit, že pěkné líčení je důležité. Osobně jsem ale toho názoru, že společně s ním jde ruku v ruce například vůně. Problém je v tom, že kvalitní parfémy stojí majlant a třeba já si to dovolit nemůžu. Řeším to tak, že si tedy kupuji jejich vzorky třeba z https://www.brasty.cz/vzorky-parfemu Ty jsou relativně levné a často se dají používat i delší dobu. Navíc jak jsou malé, tak se bez problému dají nosit i v kabelce, což se hodí pokud jde člověk někam do společnosti. 🙂

  Reagovat
 • 27.6.2020 (16:12)
  Trvalý odkaz

  Pěkně napsané. 🙂 Já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že pokud chce žena vypadat dobře, tak je asi nejlepší si na líčení a kosmetiku celkově zajít do nějakého pořádného salónu. Jestli můžu mít jeden tip, tak mně se například v minulosti velmi osvědčil tento: https://beautiful-me.cz/ ten určitě můžu doporučit. 🙂

  Reagovat
 • 5.7.2020 (13:19)
  Trvalý odkaz

  Já bych také jednou chtěla vyzkoušet profesionální líčení, aby mi kosmetička poradila, co přesně se ke mě hodí. K žádné ale nechodím. Jen jednou za půl roku ke kadeřnici. Dřív jsem chodila alespoň jednou za měsíc na manikúru, ale to mě přestalo bavit, takže jsem si koupila gel laky z https://www.rajnehtu.cz/gel-laky/ a nehty si lakuji sama doma, což je mnohem pohodlnější.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *