Neohlášená kontrola BOZP a PO: Co dělat, aby vás nepřekvapila?

Neohlášené kontroly jsou nepříjemné takřka vždycky. Když vás ale přepadnou speciálně vyškolení pracovníci, kteří jsou primárně zaměření na kontrolu BOZP, řadě zaměstnavatelů vstávají vlasy hrůzou. To ale samozřejmě nemusí být váš případ. Protože je povinností, které musí zaměstnavatel v oblasti BOZP splnit, nepřeberná spousta, je zcela jasné, že může občas na něco zapomenout a kontrola tudíž nemusí být stoprocentně bezchybná. O to bolestivější jsou sankce udělené inspektory, které se mohou v krajních případech vyšplhat až k milionovým částkám, jež jsou pro drtivou většinu firem likvidační záležitostí. Jak na to, aby neohlášená kontrola BOZP a PO dopadla na výbornou? Odpovědí jsou služby společnosti Extéria!

Vyhněte se sankcím a dalším nepříjemnostem

Extéria je známou a spolehlivou společností, která se již dlouhá léta zaměřuje na profesionální služby v oblasti bezpečnosti práce BOZP a požární ochrany PO u fyzických i právnických osob a živnostníků. Kromě toho své služby poskytuje také ve školství a státní správě. Pokud navážete spolupráci s firmou Extéria, dočkáte se profesionálního auditu, jehož výsledkem bude souhrn opatření k případné nápravě současného stavu, jež povede k bezchybné kontrole ze strany státních kontrolních úřadů. Společnost dále nabízí odborné poradenství, školení, ale i nezávazné konzultace a opakované návštěvy podniku.

Proč zbytečně riskovat?

Bezpečnost práce na pracovišti je jedním z nejčastěji omílaných témat současnosti. Protože jsou kontroly BOZP neohlášené, není často v moci zaměstnavatelů zajistit naprostou bezchybnost. Proto doporučujeme neriskovat zbytečné komplikace a vysoké sankce a svěřit tuto oblast do rukou odborníků ze společnosti Extéria. V případě zájmu mohou osoby odborně způsobilé k prevenci rizik klienty při jednotlivých návštěvách státních kontrolních orgánů zastupovat a zajistit tak hladký a bezchybný průběh celé kontroly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *