Možnosti využití nůžkových párty stanů

Blížící se jaro a léto většina z nás využije především k pobytu venku na čerstvém vzduchu. Nejvíce se těšíme na zahradní oslavy, narozeninové garden party, grilování a podobné akce s rodinou či přáteli pod širým nebem. Některé z těchto slavnostních událostí je přitom nutné naplánovat s dostatečným předstihem a spoléhat se na předpověď počasí je proto v takových případech značně problematické. Jak to zařídit, aby se slavnost přesto povedla a všichni účastníci na ni vzpomínali jen v dobrém?

Nůžkové párty stany jako neocenitelný společník pro letní období

Určitě jste už někdy zažili situaci, kdy jste museli pobyt na Vaší zahradě předčasně ukončit z důvodu nenadálé přeháňky nebo nečekaného zhoršení počasí. Rovněž spalující slunce způsobující úžeh či úpal není nic příjemného. Právě pro takové případy je výhodné včas se vybavit dostatečným množstvím zahradních nůžkových párty stanů v potřebných velikostech.

Proč právě nůžkové párty stany? Nůžkové stany mají oproti klasickým zahradním stanům jednu velkou výhodu: jsou postaveny a posléze složeny přímo rychlostí blesku. Jejich montáž zvládne navíc téměř každý. Díky speciální nůžkové konstrukci je manipulace s nimi jednoduchá a bezproblémová. Kvalitní ocelové nůžkové párty stany jsou proto tím nejlepším společníkem, kterého si můžete zvolit pro letní období.

Kdy využijete nůžkové párty stany?

Jak už bylo řečeno, neobejde se bez párty stanů žádná zahradní slavnost, piknik, grilování, svatba, ani oslava narozenin bez ohledu na počet pozvaných hostů. Neocenitelný je nůžkový párty stan či zahradní altán také při pobytu na sluncem rozpálené pláži. Velké firmy i drobnější podnikatelé využijí nůžkové párty stany také pro své podnikání, a to jako prezentační či výstavní prostor, veletržní stánek, mobilní přístřešek pro technickou podporu akce pod širým nebem, jako zázemí pro sportovce při sportovních událostech, nebo také jako chráněný vchod do restaurace či hotelu, kam lze například umístit denní menu či jinou upoutávku pro Vaše hosty.

Nůžkový párty stan pro každou příležitost

Velkou výhodou nůžkových párty stanů je kromě snadné manipulace také jejich variabilita. V nabídce jsou totiž párty stany všech možných rozměrůpárty stany velikosti 3×3 m či prostornější o rozměrech 3×6 m, až po opravdu rozměrné párty stany ve velikosti 3×9 m. Takto velké nůžkové párty stany dobře poslouží jako zázemí pro catering nebo jako pivní stan na festivalu.

02

Nůžkové párty stany se dnes vyrábí z moderních voděodolných materiálů, jako je například polyethylen, které umožňují jejich dodání v mnoha barevných variantách. Klasikou je samozřejmě modrá či bílá barva, neobvyklá není ani zelená či červená. Stále častěji se však objevují i méně obvyklé barvy, jako jsou oranžová, žlutá nebo bordó. Pokud dáváte přednost proužkům, i na Vás výrobci myslí. Barevnost nůžkového párty stanu je proto velmi lehké přizpůsobit aktuální události či exteriéru, a to tak, aby párty stan nebyl rušivým elementem. Právě naopak vhodně zvolená barva pro nůžkový zahradní párt stan podtrhne atmosféru celé pořádané akce.

Nůžkové párty stany za výhodné ceny

Nůžkové párty stany nemusí být drahou záležitostí. Pokud chcete na nákupu párty stanu ušetřit, navštěvujte pravidelně webové stránky dodavatelů, aby Vám neunikla žádná ze slevových akcí či výprodejů. Tak můžete zakoupit svůj nůžkový párty stan opravdu levně a přitom stále v požadované kvalitě.

2 komentáře: „Možnosti využití nůžkových párty stanů

 • 4.4.2020 (12:55)
  Trvalý odkaz

  Já jsem si takový stan vloni v létě také půjčila. Slavila jsem totiž 30. narozeniny a chtěla jsem udělat pořádnou oslavu a pozvat spoustu kamarádů. Akce byla super, sešlo se nás hodně a kromě stanu jsem se rozhodla i pro pronájem zvukové techniky z https://rental.economic-service.cz/kategorie-produktu/zvuk/ , díky které jsme měli perfektní muziku, bez které by to nešlo. Přemýšlím, že udělám nějakou párty i letos, akorát asi ne tak velkolepou jako vloni, protože úplně levné to zrovna nebylo.

  Reagovat
 • 24.6.2020 (16:03)
  Trvalý odkaz

  To nevypadá vůbec špatně. Vzhledem k tomu, že na zahradě žádný přístřešek nemáme, tak si myslím, že takový stan by u nás využití našel. Třeba na letní grilování by byl úplně ideální. Právě to chceme letos rozjet ve velkém stylu. Manžel totiž letos koupil nový větší gril a dokonce k němu objednal i spoustu příslušenství z https://www.grilguru.cz/prislusenstvi-ke-grilum?price=79;21118&producer%5B0%5D=4&page=1#products tak se těším až konečně něco ogrilujeme. 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *