SEO optimalizace www stránek

Máte pocit, že Vaše internetové stránky nemají takový úspěch, jaký jste od nich očekávali? A už jste slyšeli o SEO? Profesionální služby SEO jsou stále více vyhledávané, neboť jedině díky tomu můžete Váš web udržet na předních pozicích ve vyhledávačích a díky tomu mu získat dobrou návštěvnost. Pokud tedy profesionální SEO optimalizaci www stránek hledáte, pak neváhejte a čtěte dále.

Firma SEOlight Vám přináší své profesionální služby a mnohaleté zkušenosti v tomto oboru. Našimi přednostmi jsou skvěle odvedená práce, individuální přístup a příznivé ceny.

Na co se naše práce zaměřuje?

Nastavení webu – tato část je velmi důležitá proto, aby Váš web vypadal co nejlépe, co se týče vzhledu i obsahu. Do této kategorie patří:

 • Návrh klíčových slov – podle slov, která jsou nejpoužívanější ve vyhledávačích, Vám pomůžeme najít ta pravá klíčová slova, díky kterým potencionální zákazníci jednoduše Váš web, či internetový obchod najdou.
 • SEO analýza – nalezneme chyby, které se na Vašich stránkách nacházejí a které brání v jejich úspěšnosti. Navrhneme Vám jejich řešení.

Linkbuilding – pokud je Váš web vhodně nastavený, ale stále nemá velkou návštěvnost, je skvělým řešením tvorba článků se zpětnými odkazy. Články jsou originálně psané pro každého klienta. Největší úspěšnost má umisťování nových článků každý měsíc. Články dělíme:

 • Revoluční PR články
 • Tematické PR články – mají větší efekt, neboť jsou umisťovány v tematických magazínech, či blozích

Kompletní SEO správa

Měsíční SEO optimalizace – kompletní služby na míru

Garance pozice ve vyhledávačích  – platíte až poté, co dosáhnete slíbené pozice!

Garance návštěvnosti – pravidelná kontrola návštěvnosti Vašeho webu

Pokud chcete být vidět a vyniknout před konkurencí, pak je SEO optimalizace velmi důležitou součástí Vašeho marketingu. Neváhejte se proto na nás obrátit.

Jeden myslel na “SEO optimalizace www stránek

 • 10.8.2020 (22:32)
  Trvalý odkaz

  Podle mě určitě užitečné informace. Je pravda, že právě o ty PR články se v poslední době také tak trochu zajímám. Nedávno jsem si o tom něco četla a zdá se mi, že pro moje stránky by to byl asi nejideálnější způsob propagace. Už jsem si i zjišťovala od koho bych si je mohla nechat napsat a publikovat a dost se mi líbí služby, které nabízí například https://kvalitneseo.cz/copywriting/

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *