Boty na golf

Stejně jako nemůžete hrát golf v riflích nebo veselé mikině s potiskem, neměli byste na green vstoupit ani v nevhodné obuvi. Co se samotné golfové obuvi týče, platí zde pravidla mírně benevolentnější, než je tomu u golfové módy, nicméně vy sami poznáte, že vlastnit kvalitní golfovou obuv je opravdu výhodné.

Golfová obuv od DIGITALGOLF

Prvním faktem je bezpochyby to, že je golf hra v terénu, ve kterém se vy a váš spoluhráč neustále pohybujete, střídáte povrchy a nachodíte pěkných pár kilometrů. Už jen kvůli tomu byste měli myslet na správnou obuv, která počítá i s výkyvy počasí. Kvalitní golfové boty vám navíc během hry umožní lepší držení těla při švihu. Při sychravém počasí určitě oceníte i protiskluzovou podrážku, která vám dodá lepší stabilitu ve vlhké trávě.

Při výběru těch pravých golfových bot myslete na to, aby byly boty sice nepromokavé, ale také dobře prodyšné. Kvalitní pánské i dámské golfové boty můžete vybírat na e-shopu www.digitalgolf.cz, kde vám s výběrem golfových bot rádi poradí. Golfové boty si můžete vyzkoušet i v kamenné prodejně DIGITALGOLF v Bratislavě.

Tip: Víme, kde najít kvalitní boty na podpatku.

Pánská golfová obuv

Digitalgolf.cz nabízí kvalitní golfovou obuv mnoha značek jako například Adidas, Footjoy, Ecco, Hugo Boss, a mnoho dalších. Veškerá pánská obuv, která je na e-shopu nabízena, je určena pro hráče golfu, kteří si potrpí na pohodlí a kvalitní zpracování obuvi, která je nezradí ve vlhkém počasí ani horku. Důraz se u pánských golfových bot klade i na design, který lze velmi dobře sladit s pánskou golfovou módou od stejné značky.

Dámská golfová obuv

Vysoká flexibilita podrážky a lehká konstrukce golfových bot pro dámy zajišťuje, že se ženám bude hrát golf pohodlně a navíc stylově. Opět si můžete vybrat z mnoha značek golfové obuvi, samozřejmostí jsou také ženské barvy, avšak mnoho žen rádo volí obuv bílou či jednoduchou. Hlavní důraz se opět klade na kvalitu bot a na pohodlí, které vám při chůzi i švihu golfové boty poskytují.

Dětská golfová obuv

Ani nad golfovým obutím dětí byste neměli jen tak prohodit rukou a říct si, že jim tenisky budou stačit. Nebudou. Pokud se děti věnují golfu naplno, dopřejte jim komfort nových golfových bot, které mají měkkou podšívku, jsou odolné vůči vodě a tlumí nárazy.

Potřebujete nové golfové boty nebo byste si rádi obohatili svoji sbírku golfové obuvi? Na e-shopu www.digitalgolf.cz si můžete vybrat z mnoha kvalitních modelů golfových bot od světových značek.

Jeden myslel na “Boty na golf

  • 20.8.2020 (15:43)
    Trvalý odkaz

    Já si myslím, že kvalitní obuv je důležitá u jakéhokoliv sportu. Já teď nedávno například sháněla nějaké boty na cvičení a nakonec jsem zvolila barefoot boty z https://www.littleshoes.cz/ Musím říct, že jsem vůbec nečekala, že budou až tak pohodlné. Na cvičení jsou naprosto ideální.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *