Chystáte se na realizaci nové střechy? Nezanedbejte výběr kvalitních střešních tašek

Realizace střechy není žádný med, což vám potvrdí každý majitel nemovitosti. Pokud se chcete vyhnout možným nepříjemnostem, určitě byste si měli připravit pořádný plán. Ten zahrnuje i výběr kvalitních střešních tašek, které jsou v tomto ohledu klíčové. Jak na jejich výběr a čemu byste měli věnovat největší pozornost? Pojďte se na to s námi podívat.

Není střešní taška jako střešní taška

Oprava či realizace nové střechy je asi jednou z nejvíce stresujících okamžiků každého majitele domu. Jedná se totiž o jednu z mála staveb, která s sebou nese spoustu problémů, které mohou během jejího průběhu nastat. Právě proto je na místě pořádně plánovat a dát si zároveň záležet na výběru správných materiálů.

Úplně prvním krokem je tedy výběr druhu střešní krytiny, která je v tomto případě rozhodující. Běžně můžete vybírat betonovou, pálenou či plechovou střešní krytinu. Pálené střešní tašky jsou známé svojí dlouhou životností a kvalitou, které dokáže konkurovat jen málo jiných materiálů. Mezi přední výrobce pálených střešních tašek se řadí například tašky Tondach. Velmi oblíbené jsou však i plechové střechy Satjam, které jsou podstatně levnější a také velmi odolné.

Vsaďte raději na kvalitu než nízkou cenu

Pokud si chcete být jistí, že vám vaše střecha vydrží opravdu pěknou řádku let, je na místě vsadit raději na kvalitu než nízkou cenu materiálu. Nejlepším řešením je nákup u ověřených prodejců střešních krytin, kteří vám pomohou vybrat střešní tašky přímo na míru. Dobrý příkladem je i firma Stav Invest, která má ve svém oboru již mnohaletou praxi. V její nabídce však můžete najít i další sortiment jako například střešní okna Velux či střešní tašky Bramac, které se řadí mezi jedny z nejoblíbenější střešních tašek na trhu.

Roof Tiles Clay Tiles Architecture - mufidpwt / Pixabay
Chystáte se na realizaci nové střechy? Nezanedbejte výběr kvalitních střešních tašek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *