Elfbars se těší velké oblibě – 5 věcí, v nichž jsou lepší než běžné cigarety

Jednorázové elektronické cigarety, známé také jako Elfbars, jsou v poslední době velmi populární alternativou ke klasickým cigaretám. Jejich největší výhodou je především fakt, že představují jednu z mála možností, jak mohou kuřáci přejít k méně škodlivé variantě kouření. Pojďte se s námi podívat na dalších 6 věcí, v nichž jsou e-cigarety lepší než běžné cigarety.

Méně škodlivé látky

Elfbars jsou méně škodlivé než běžné cigarety, které obsahují mnoho nebezpečných a karcinogenních látek, jako jsou například oxid uhelnatý, oxid dusnatý, kyanovodík a mnoho dalších. Naopak  jednorázová elektronická cigareta elfbar obsahuje méně škodlivých látek, díky čemuž není její vliv na zdraví uživatele tak negativní jako u běžných cigaret.

Snadná použitelnost

S Elfbars nepotřebujete zapalovač ani popelník. Při jejich používání si vystačíte pouze se samotným zařízením, které neprodukuje žádný odpad.

Mnoho různých příchutí

Běžně jsou Elfbars vyráběny v mnoha různých příchutích, jež jsou mnohem chutnější než klasické cigarety. Nemusíte se tak bát experimentovat a pokaždé vyzkoušet novou příchuť. Kromě ovoce můžete narazit i na netradiční příchutě, jež vás zaručeně překvapí – celou nabídku si můžete prohlédnout zde elfbars.cz.

Žádný nepříjemný zápach

Elfbars nevydává žádný nepříjemný zápach, což ocení i lidé okolo vás. Samotné používání jednorázových e-cigaret je navíc společností přijímáno mnohem lépe než klasické cigarety.

Ekonomičtější varianta

Elfbars jsou mnohem ekonomičtější variantou než běžné cigarety. Jedna jednorázová elektronická cigareta totiž dokáže nahradit až dvě krabičky cigaret, přičemž je její cena mnohem nižší. S pomocí e-cigarety tak můžete nejen ochránit vaše zdraví, ale zároveň i ušetřit. Starat se nemusíte ani o nabíjení e-cigarety, jelikož je nabitá na plnou kapacitu tak, aby vydržela až na 600 potahů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *