K psychologovi už osobně nemusíte, pomoci vám může i on-line sezení

Cítíte, že vaše psychické zdraví není poslední dobou takříkajíc v kondici? Na klasickou konzultaci však nemáte čas? Nemusíte nikam chodit, stačí si najít specialistu, který se s vámi spojí přes Skype nebo třeba FaceTime.

Naším tipem je psychoterapeut a klinický psycholog Praha Mgr. Tomáš Holcner. Vystudoval  jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a ve zdravotnictví pracuje už od oku 2003. A jeho zkušenosti jsou velmi bohaté.

Pomůže s jakýmkoliv problémem – třeba s úzkostí

Zjišťujete, že vás v běžném denním životě stále více omezuje strach? Propadáte panice třeba při vstupu do uzavřených míst, případně se cítíte diskomfortně při jednání s lidmi? Nebo dokonce trpíte specifickou fóbií, jež se možná vlivem karantény během koronaviru rapidně zhoršila?

Nepropadejte depresi. Vyškolený online psycholog vám pomůže najít příčiny vašeho problému a postupně je odstranit. Možných faktorů, které se na vašem aktuálním stavu možná podílejí, je totiž celá řada:

  • vrozená predispozice,
  • zátěžové situace,
  • tělesná onemocnění,
  • dědičnost apod.

Mnohdy jde samozřejmě i o kombinaci několika z nich, takže pravou podstatu dokáže zjistit pouze specialista. Dnes je takové poradenství zcela běžné a samozřejmě diskrétní. Nemusíte se bát o svých problémech hovořit. Nikdo kromě vás a terapeuta se o vašich potížích nedozví.

Najděte pomoc pro sebe, ale třeba i pro kamaráda

Někdy ani nevíme, že bychom podobné služby mohli využít, dokud nás na to neupozorní okolí. Nebo můžeme naopak my sami narazit na někoho, kdo si své problémy zatím neuvědomuje. A ještě horší situace nastává, když jde o cizince, pro něhož je řada českých služeb jen obtížně dostupná.

Mgr. Tomáš Holcner ovšem působí i jako psychologist Prague – a to nejenom ve své ordinaci na Praze-Vinohrady, ale i on-line. A kde zjistit víc? Přímo na stránkách Psycholog-Holcner.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *