Nerez v kuchyni umí být opravdu univerzální

Na první pohled připadá mnohým z nás vzezření nerezu až „ocelově chladné.“ Ale nenechte se tím odradit a zaměřte se raději na jeho další užitné vlastnosti. A jaké výhody má třeba nerezová pracovní deska nebo odkládací stůl?

Jakmile si je jednou vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít nic jiného. To vám garantujeme. Vždyť nerezové gastro vybavení se může pyšnit neporézním, perfektně hladkým a snadno udržovatelným povrchem. Jde právě o vysokou hygienu a odolnost, jež stály na počátku obliby nerezového nábytku.

Půvab nerezu v mnoha podobách

A vůbec nemusí jít o masivní nerez. I překližka polepená milimetrovou vrstvou kovu bohatě stačí. Navíc je i cenově dostupnější. Ale tento gastro nábytek  má i další výhody. Snadno se přizpůsobí každému prostoru a to doslova. Lze ho vybavit nejrůznějšími úkosy, výřezy i variabilně tvarovanými otvory.

Ve hře navíc rozhodně nejsou jen rovné plochy. Toužíte po zabudované plastové nebo třeba dřevěné krájecí desce? Hledáte varnou desku, pyšnící se dokonalým zapuštěním do okolí apod.? Nerez si se vším poradí opravdu na výbornou.

Elegance a čisté linie

Jde o hlavní přednosti, které u nerezu oceňujeme. Což však neznamená, že nemůžeme dát jeho strohosti tak trochu stopku. Stačí ho spojit dohromady třeba se dřevem, dřevotřískou či sklem. Vytvoří skvělý základ minimalistického i moderního interiéru, aniž by tvořil kompromisy mezi vysokou hygienou a žádoucím vzhledem.

Rozšiřte svou kuchyni

A co by ještě nemělo v moderně zařízené kuchyni chybět? Určitě praktický konvektomat, který si poradí s celou řadou nezbytných varných procesů. Ušetří vám tak náklady i čas a zlepší poskytovaný servis. Konvektomaty lze dělit podle velikosti, zdroje energie či příslušenství (podstavce, plechy, gastronádoby atd.). Ty nejlepší vám nabídnou i sprchu nebo teplotní sondu.

A kde se po takovém vybavení poohlédnout? Nejlépe u specialistů na stránkách Promos-trading.cz.

4 komentáře: „Nerez v kuchyni umí být opravdu univerzální

 • 13.8.2020 (18:47)
  Trvalý odkaz

  Naprostý souhlas, já si myslím, že nerez do kuchyně prostě patří. 🙂 My třeba máme v kuchyni poměrně dost nerezových věcí. Teď naposledy k nim přibyl takový kráječ na chleba, který jsem vybrala na základě tohoto porovnání https://www.testino.cz/krajece-chleba Překvapivě nebyl ani tak drahý na to, jak luxusně vypadá.

  Reagovat
 • 15.8.2020 (19:47)
  Trvalý odkaz

  Mně se nerez v kuchyni taky hrozně líbí. My máme letos v plánu naši kuchyň tak trochu předělávat a právě nějaké nerezové prvky by se mi tam líbily také. Dost uvažuji nad tím, že celý projekt svěřím do rukou nějakým bytovým architektům. Hodně chvály jsem slyšela například na ty z http://www.pwinterier.cz/

  Reagovat
 • 19.4.2021 (22:50)
  Trvalý odkaz

  Nerez má fakt velkou výhodu v tom, že má dobrou výdrž a hodně snadno se udržuje, ale celou kuchyni bych z něj asi nechtěla. Já z něj mám jen dřez a různé spotřebiče. Teď jsem si třeba koupila úžasnou rychlovarnou konvici, kterou jsem si vybrala na https://www.vybavdomacnost.cz/ 🙂

  Reagovat
 • 4.5.2021 (0:14)
  Trvalý odkaz

  Nerez má fakt velkou výhodu v tom, že má dobrou výdrž a hodně snadno se udržuje, ale celou kuchyni bych z něj asi nechtěla. Já z něj mám jen dřez a různé spotřebiče. Teď jsem si třeba koupila úžasnou rychlovarnou konvici, kterou jsem si vybrala na https://www.vybavdomacnost.cz/ 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *