Albert už dávno není jen pouhý hypermarket. Přesvědčte se, co vše vám dokáže nabídnout 

Téměř většina z nás zná Albert jako klasický hypermarket, který se nějak zvlášť neliší od ostatních řetězců. To už však dávno není pravda a v jeho výčtu služeb můžete najít i online magazíny či rozvoz potravin, díky kterému už nemusíte vytáhnout paty z domu. Obchod se navíc čím dál tím více zaměřuje na zdravý životní styl, díky čemuž můžete udělat něco i pro své zdraví. Pojďte se s námi podívat na jeho kompletní nabídku.

Dovoz potravin zdarma přímo k vašim dveřím

Nákup potravin může pro někoho stále představovat scénu ze sci-fi filmu, který se stal již dávno skutečností. V zahraničí je koncept rozvozu potravin známý již dlouhá léta, díky čemuž mohou tamní uživatelé nakupovat, aniž by museli navštívit klasickou kamennou prodejnu. Stačí, když si na e-shopu vyberou potraviny, o které mají zájem, vyplní své osobní údaje a mají nákup do pár hodin u sebe doma.

Podobně u nás funguje jen pár služeb, které ve většině případů fungují pouze ve vybraných městech. To se Albert rozhodl změnit a nabízí rozvoz a online nákup potravin, který dováží potraviny téměř všude, a to zcela zdarma – nákupem online tedy neušetříte pouze čas, ale i peníze. I přesto myslí i na návštěvníky kamenných prodejen, pro které má na svých webových stránkách připravené Albert aktuální letáky.

Chutné recepty za každé situace

Kromě toho se Albert snaží se svými zákazníky spojit i skrze Albert magazín a jeho skvělý obsah, který je plný receptů a tipů na vaření. Pokud si tedy nevíte rady v kuchyni a už vás nenapadá, co uvaříte, můžete se nechat inspirovat. Na jeho webu jsou přitom dostupné i Albert recepty, kde naleznete stovky nápadů na chutné a zdravé pokrmy, se kterými vytřete zrak svým blízkým.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *