Firemní dárkové víno se může stál milou pozorností pro zaměstnance i obchodní partnery

Nejlepší dárek je vždy ten, který je nějakým způsobem personifikovaný. Dává totiž obdarovanému najevo, že vám na něm skutečně záleží, protože jste si s výběrem dárku dali opravdu práci. Není tedy divu, že mezi oblíbené reklamní dárky patří i kvalitní reklamní víno. Jde totiž o něco, co se jen tak někde nevidí. Něco, čím překvapíte a zároveň ohromíte. A o to jde u dobře vybrané pozornosti pro třetí stranu leckdy především.

Všeobecně platí, že ty nejlepší prezenty se rozhodně nevyplatí shánět na poslední chvíli. Leckdy už poté není čas ani na mnohé drobné, ale přitom velmi důležité detaily, které pozvednou darovaný předmět do zcela jiných výšin. Proč kupříkladu darovat obyčejnou lahev alkoholu, když můžete vsadit na víno s vlastní etiketou?

Zážitek z vína jako ten pravý dárek

Také si zakládáte na tom, aby se značka vaší firmy dostala do širokého povědomí vašich zákazníků i obchodních partnerů? Nemusíte hned mít vlastní vinárnu, naopak. Stačí se spolehnout na dodavatele, jenž vám zajistí víno té nejlepší jakosti, a jako bonus ho opatří i vaším „podpisem.“

A nemusí jít jen o pouhou etiketu. Pokud vsadíte na skutečné specialisty, pak si můžete ke svému vínu dopřát třeba i medaili, která posune dárkový alkohol na tu nejvyšší zážitkovou metu. Výběr tématu i grafika je zcela na vás ( i když si samozřejmě od odborníků můžete nechat poradit). Získáte tak skvělou pozornost nejenom k Vánocům, ale třeba i k výročí nebo k narozeninám obdarované osoby.

Osobitý prvek může být i docela nenápadný

Pokud však vlastní etiketu nevyužijete, případně vás už jednoduše tlačí čas, můžete k ní přidat třeba jen vlastní dolepku, na níž sdělíte vše potřebné. Může jít jen o dolepené logo firmy anebo o upřímné přání – to už je jen ne vás. Možnosti personifikace jsou v tomto případě opravdu značné.

Upevněte vztahy s partnery i zaměstnanci

Takto upravená dárková vína se uplatní jako perfektní dárky pro obchodní partnery i dárky pro zaměstnance. A důležitý samozřejmě není jen předmět jako takový, ale i obal, v jakém je předáván. Obyčejný celofán nebo levný balicí papír už dávno nejsou IN. Naopak. Všechny řádně připravené firemní vánoční dárky (a nejenom ty) by proto měly spočívat v dobře provedené krabici, opatřené jako bonus i výplní, jež ochrání křehké sklo před rozbitím. A kde pořídit vše na jednom místě? Zamiřte ke specialistům na stránky Winehouse.cz.

Vyberete si tu z nabídky luxusního dárkového alkoholu, případě můžete vsadit i na personifikaci právě prostřednictvím svébytných etiket nebo medailí – záleží jen na vás, čím a jak chcete své klienty či obchodní partnery zaujmout. Zkrátka a dobře, svůj firemní dárek si tu dozajista vyberete k všestranné spokojenosti.

Bottles Beverages Wine Alcohol  - matthiasboeckel / Pixabay
Firemní dárkové víno se může stál milou pozorností pro zaměstnance i obchodní partnery

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *