Hledáte originální dárek k svátku? Známe ten, který zazáří

Čím se při výběru dárku inspirovat? Koníčky? Vlastnostmi daného člověka? Nebo snad oblíbenými barvami? Máme pro vás něco osobnějšího, co však zaručeně nikdy nezklame. Jméno. Jde o první slovo, jež se naučíme vnímat. A rodiče nám ho dali z nějakého důvodu. Provází nás navíc celý život.

A už odmalička má v našem životě výjimečné místo. Všimli jste si, že děti svoje jméno používají mnohem dříve, než se naučí identifikovat slovo „já?“ A proč mluvíme právě o jménech? Přání, zaměřené na to nejcennější.

Chceme vám totiž představit novinku Pražské mincovny a to exkluzivní nabídku, zaměřenou právě na svátky. Pořiďte si medailon s nabídkou 390 jmen českého kalendáře, které doplňuje i dalších 92 jmen slovenského kalendáře. Každé jméno navíc nabídne dvě velikosti zpracováni a dva možné motivy.

A vybírat můžete i z oblíbených drahých kovů – zlata a stříbra. Vše se samozřejmě neobešlo bez velmi pečlivé realizace, ta mimo jiné spolkla i 750 kg švédské oceli, spotřebované na výrobu potřebného množství razidel. Vše pak trvalo rovných 8 měsíců.

Kde objednat zlatá jména českého kalendáře

Takže pokud chcete své blízké opravdu potěšit, máte k tomu jedinečnou příležitost. Ale pozor, tuto kolekci nabízí jen Pražská mincovna a její oficiální prodejci. Jedině tak získáte záruku dostupnosti  a přívětivé ceny, díky nimž si tento luxusní dárek budete moci dovolit  i vy.

Nezáleží na tom, pro koho je dárek k svátku určen. Může jít o vašeho partnera či partnerku, vnoučata, děti nebo třeba nejlepšího kamaráda, kterému chcete udělat radost. Budete tak mít jistotu, že se váš dárek stane skutečně originální připomínkou tohoto nevšedního okamžiku, jež bude svědčit i o tom, že vám obdarovaný či obdarovaná rozhodně nejsou lhostejní. Podívejte se na dostupnou nabídku a zjistěte bližší informace o cenách a provedeních přímo na oficiálních stránkách prodejce Zlate-mince.cz

Jeden myslel na “Hledáte originální dárek k svátku? Známe ten, který zazáří

  • 20.11.2020 (18:35)
    Trvalý odkaz

    Moc bych chtěla poděkovat za přínosný článek se zajímavými tipy, bohužel se opět blíží Vánoce a já jsem naprosto bez nápadu, co bych mohla koupit manželovi, aby z toho měl radost 🙂 Už jsem pro něj objednala CBD olej z internetových stránek https://www.cibdol.cz/cbd-olej , o ten si sám řekl a další dárek vyberu nejspíš z vašich tipů 😉

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *