Hrozba jménem štěnice: zbavte se jich jednou pro vždy

Probudilo vás bolestivé štípnutí na paži, noze či obličeji? Ráno jste v okolí tohoto místa zaznamenali začervenalý pupínek, který nápadně připomínal kousnutí komára nebo kopřivku? Nebo jste jednoduše na polštáři, přikrývce, posteli nebo v její těsné blízkosti objevili černé tečky blíže nespecifikovatelného původu? Pokud některá z výše uvedených charakteristik odpovídá tomu, co se aktuálně děje ve vaší domácnosti, s největší pravděpodobností váš byt či dům obývají nezvaní návštěvníci – štěnice. Co tito nepříjemní paraziti způsobují a jak se proti nim bránit? To se dozvíte na následujících řádcích.

Štěnice se nastěhují ke každému bez výjimky

Štěnice jsou ostražití a vynalézaví parazité. Za zdrojem potravy se poměrně rychle přemisťují. Jakmile se nasytí, jsou schopny bez dalšího přísunu „jídla“ přečkat bezmála i tři čtvrtě roku. Takové kousnutí štěnice je nejen velmi bolestivé, ale také nepříjemné. Dříve byli tito nezvaní návštěvníci spojováni zejména s příjmově chudšími chudšími domácnostmi, dnes se ovšem mohou štěnice objevit takřka kdekoli bez výjimky. Častým problémem jsou zejména v pronajímaných bytech nebo bytech, do kterých se stěhujete po původních majitelích. Setkat se s nimi ovšem můžete všude tam, kde je větší koncentrace osob – ve vozech taxi, v kancelářích, v restauracích, v hotelech i kulturních zařízeních. A když už se jednou objeví, zbavit se jich je během „na dlouhou trať“.

Na parazity je tady DeraPlus

Ať se již potýkáte se štěnicemi, šváby, blechami nebo vaši domácnost sužují jiní parazité a cizopasníci, neváhejte oslovit společnost DeraPlus, která má pro takto postižené domácnosti speciální DeraProfi program. V rámci něj je provedeno účelné hubení štěnic i následná desinfekce, která vaši domácnost, kancelář nebo společnost zbaví všech nezvaných návštěvníků doslova jako mávnutím kouzelného proutku. Tato skutečnost je zajištěna 100 % garancí na likvidaci, jež představuje žádoucí konkurenční výhodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *