I dovolená v tuzemsku může být perfektní. Vypravte se třeba  k českému moři

Pokud plánujete letní dovolenou v České republice, pak vám rozhodně doporučujeme navštívit krásné prostředí Máchova jezera a ubytovat se v nově zrekonstruovaných bungalovech v oblasti Starých Splavů.

Půjde o dovolenou, na kterou jistě hned tak nezapomenete. Tyto bungalovy jsou totiž vybaveny zcela novým nábytkem, kuchyňskou linkou, sprchou a WC, takže se zde budete cítit jako doma. A to mnohdy až tak, že se vám nebude chtít odjíždět. A na co se můžete těšit?

Vybavení opravdu jako doma

Kuchyňský koutek v bungalovu obsahuje mikrovlnnou troubu, varnou konvici a nádobí, takže můžete snadno a rychle připravit své oblíbené jídlo – a to nejenom pro sebe, ale klidně i pro své přátele a rodinu (místa na to budete mít opravdu dost). Pokud nechcete vařit, nabízí i plnou penzi a polopenzi pro větší skupiny.

Kam za dovolenkovým komfortem

Toto nádherné Máchovo jezero ubytování najdete pouhých 700 metrů od Máchova jezera a cesta k němu vede lesním terénem, takže si můžete užít krásnou procházku přírodou. Máchovo jezero je známé svými krásnými plážemi, možnostmi koupání a širokou nabídkou rekreačních aktivit, jako jsou například vodní sporty, cyklistika a turistika.

V ubytování Staré Splavy se pak ihned po příchodu budete cítit opravdu jako doma, protože všechny bungalovy jsou plně vybavené a připravené k vašemu příjezdu. Pokud hledáte ideální místo pro letní dovolenou v České republice, pak neváhejte a zarezervujte si svůj základ pro perfektní dovolenou u Máchova jezera ještě dnes! Ale neváhejte – ty nejlepší termíny se totiž rychle plní. Svůj ideální bungalov může najít na stránkách http://bungalov-elite.cz, kde se zároveň dozvíte  i vše potřebné. Vaší perfektní dovolené v tuzemsku tak už zaručeně nebude nic stát v cestě.

Jeden myslel na “I dovolená v tuzemsku může být perfektní. Vypravte se třeba  k českému moři

  • 27.11.2023 (17:16)
    Trvalý odkaz

    Vzhledem k tomu, že je manžel ze Slovenska a často tam jezdí také pracovně, spojujeme příjemné s užitečným a veškeré svátky a prázdniny trávíme často tam společně s rodinou. Ale možná bychom měli změnit destinaci a navštěvovat více míst i u nás v Česku. Neříkám, že už jsme viděli to nejlepší ze Slovenska, ale možná je čas na tuzemskou dovolenou a Máchovo jezero nezní vůbec špatně!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *