Vybavení domácnosti: 4 věci, na které byste určitě neměli zapomenout

Pokud se přestěhujete do nového bydlení, nebo jen obnovujete vybavení vaší domácnosti, určitě byste neměli zapomínat na technologický pokrok. V současnosti na trhu narazíte na širokou škálu vybavení a vychytávek, do kterých se vyplatí investovat. Pomoci vám totiž mohou ušetřit čas i ochránit vaši domácnost před nebezpečím. Pojďte se podívat hned na 4 věci, na něž byste určitě neměli zapomenout.

Hlásič CO2

Hlásič CO2 je nezbytnou součástí každé domácnosti. Jelikož je tento plyn bezbarvý a bez zápachu, nemusíte ani vědět, že ho dýcháte. Příliš vysoká koncentrace oxidu uhelnatého v ovzduší může být pro vás a vaše blízké velmi nebezpečná a až smrtelná. Proto je důležité mít hlásiče CO2 v každém pokoji, a to hlavně v místnostech, kde je plyn využíván.

Detektor kouře

Detektor kouře je dalším důležitým bezpečnostním prvkem, jímž byste měli svoji domácnost vybavit. Pokud dojde k požáru, detektor kouře dokáže rychle varovat vás a vaše blízké. Detektory kouře jsou k dispozici v mnoha provedeních, díky čemuž je můžete instalovat do jakékoliv místnosti.

LED žárovky

LED žárovky jsou dnes běžnou součástí vybavení domácnosti. Jsou energeticky úsporné, mají dlouhou životnost a vytvářejí mnohem méně tepla než tradiční žárovky. Jelikož spotřebují méně energie, jsou též vhodnou volbou pro úsporu v oblasti energií. LED žárovky jsou přitom k dispozici v mnoha velikostech a typech, včetně žárovky E14 – LED, které se používají jako náhrada menších tradičních žárovek.

Zásobník pitné vody

Voda je pro nás jedním z nejdůležitějších prvků, bez nějž se jen tak neobejdeme. Pokud nemůžete konzumovat vodu z kohoutku, nebo jste jen nároční ohledně chuti vody, určitě se vyplatí popřemýšlet nad koupí zásobníku pitné vody.

Většinu zmíněných produktů můžete nakoupit na jednom místě, a to u online prodejce Emos.cz. U něj naleznete širokou nabídku sortimentu spojeného s elektronickým vybavením a bezpečnostními prvky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *