Nechte si ušít jedinečné svatební šaty, které podtrhnou vaši osobnost

Patříte mezi nevěsty, které se nespokojí jen tak s něčím? Pokud hledáte dokonalé svatební šaty, ale ze salonu žádné nevyhovují, nechte si je ušít.

Originální svatební šaty z dílny Kaya The Tailor

Stále nemůžete najít svatební šaty, které by odpovídaly vašim požadavkům? Pokud máte svou vlastní představu a chcete do svého návrhu zakomponovat různé aplikace, střihy, materiály, doplňky apod, navštivte můj svatební salon na Praze 9. Na této adrese tvořím luxusní svatební šaty Praha.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci. S sebou si klidně přineste obrázky šatů, které se vám líbí. Pro inspiraci se také můžete podívat na kayathetailor.cz. Společně si projdeme vaše představy a navrhneme šaty, které budou splňovat všechny vaše požadavky a zároveň skvěle podtrhnou vaši postavu.

Jak probíhá šití svatebních šatů na míru?

Ze všeho nejdříve si důkladně změřím vaše míry. Následně spolu vybereme materiály, látky, ozdoby, krajky a další prvky. Připravím cenovou kalkulaci a naplánuji timing zkoušek, které jsou obvykle dvě. Na první zkoušce nevěsta uvidí šaty v základním tvaru. Společně si projdeme střih, vzhled, navrhneme umístění krajek a dalších doplňků. Na druhé zkoušce už mají šaty téměř finální podobu. Společně si projdeme úpravy plánované z první zkoušky, zhodnotíme celkový vzhled, střih, padnutí, doladíme poslední detaily a upravíme délku sukně.

Šaty čekají!

Konečně nastal okamžik, na který se každá nevěsta těší nejvíce. Šaty jsou připravené k převzetí! Vězte, že tato chvíle pro vás bude nezapomenutelná. Obléct si své šaty na míru před velkým zrcadlem, které byly s láskou šité jen pro vás a každý detail lichotí vaší osobnosti, vám přinese vlnu příjemného pocitu a velké radosti. Zažijte ten příjemný pocit na vlastní kůži. Luxusní svatební šaty Praha z dílny Kaya The Tailor nejsou určené jen pro náročné nevěsty!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *