Nezbytné průmyslové komponenty pro vaši efektivnější výrobu pořídíte na jednom místě

Sháníte spojovací materiál, a to v opravdu dobré kvalitě? Dnes ho můžete za výhodné ceny nakoupit on-line, a to na jednom místě. Zjistěte, co všechno si můžete dopřát.

Do kategorie spojovacích materiálů je možné zařadit opravdu značné množství nejrůznější součástí, lišících se typem, materiálem i velikostí. Nejčastěji jde o nýty a metrické šrouby, ale nechybí ani specializované lisovací prvky či zcela specifické komponenty (závitové vločky, matice v kleci apod.).

Umíte si vybrat to, co právě potřebujete?

Rozhodně nejde o součástky, dodávané v jednotkách, mnohem spíše se objednávají po desítkách kusů. A v takovém množství může špatný výběr vaši peněženku pořádně zabolet. A jak se něčemu podobnému vyvarovat?  Podívejte se na typické příklady komponentů, které do obdobného výběru patří:

Většina z nich se hojně používá například při výrobě dílenského nábytku. Potřebujete sestavit skříň či stolek? Pak by se vám mohly hodit kvalitní lisovací či nýtovací matice. V úvahu však musíte vzít i materiál, který mají propojit. Například do exotického dřeva nesmí přijít běžné kovy, jenž by po čase mohly ve svém okolí způsobit nevzhledné zabarvení způsobené oxidací. Jedinou správnou volbou je v tomto případě nerezová ocel vyšší třídy.

A to platí i pro lisovací matice a jim podobné. A kde je nakoupit, abyste opravdu v žádném směru nemuseli přistupovat ke kompromisům? Jedině u specialistů.

Úspora za každou cenu se nevyplácí

Určitě nevybírejte v hobbymarketech. Díly, které jsou zde dostupné, nebývají vhodné pro průmyslovou výrobu. A i když vás mohou potěšit svou nižší cenou, bude to na úkor kvality. Časem budete muset přistoupit k opravám spojů a vyřizování reklamací nespokojených zákazníků, takže se vaše dřívější úspora rozplyne doslova jako pára nad hrncem.

A když kvalitu, tak v e-shopu Sariv.cz. Firma SARIV – Němčík s.r.o. vám poskytne vše pro nýtování svařování, lisování a spojování materiálů. A to samozřejmě s odbornou pomocí při výběru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *