Nové bydlení v Praze láká na spojení s přírodou

Stále větší procento lidí touží po bydlení v našem hlavním městě a nutno podotknout, že důvodů je hned několik. Množství pracovních příležitostí, kulturního a společenského vyžití, kvalita veřejné dopravy a také dostupnost volných bytů se zkrátka s žádným jiným městem na území České republiky nedá srovnávat. V Praze navíc aktuálně vzniká hned několik skvělých projektů na rezidentní bydlení a jedním z nich jsou i Byty na Vackově, které vám v tomto článku představíme poněkud podrobněji.

Pro milovníky přírody i městského stylu života

Vackov je poklidnou městskou části na Praze 3, která v následujících letech projde rozsáhlou revitalizací. Jejím hlavním cílem je přitáhnout větší počet nových obyvatel do svých útrob, které láká na moderní centrum s rezidentní a obchodní čtvrtí. Právě bydlení na pražském Žižkově je prvním zásadním krokem vedoucím k dokonalosti dané lokality.

Co o projektu Byty na Vackově říci? Jedná se o pět právě vyrůstajících objektů, které dohromady poskytnou nový domov 347 rodinám a jednotlivcům. V těsné blízkosti se navíc nachází malebný park Židovská pec, jenž je jako stvořený k dlouhým procházkám s partnerkou nebo dětmi, aniž by vás rušily přeplněné ulice.

V okolí je navíc veškerá občanská vybavenost čítající:

 • školy a školky, sportovní areály,
 • nákupní střediska, restaurační zařízení,
 • ordinace lékařů, zastávky MHD,
 • památky, pobočku České pošty a mnohé další benefity.

Byty na Vackově postupně mizí, nepromrhejte šanci

Jak už jsme vám v úvodní pasáži tohoto textu naznačili, zájem o bydlení v Praze neustále roste. I proto byty na prodej v Praze 3 mizí rychlostí blesku a pokud vás projekt upoutal, měli byste začít co nejdříve jednat. Jinak totiž hrozí, že si necháte životní šanci protéct mezi prsty a další taková příležitost už se nemusí opakovat.

3 komentáře: „Nové bydlení v Praze láká na spojení s přírodou

 • 8.4.2020 (12:22)
  Trvalý odkaz

  Nás bydlení v Praze také zlákalo. I v tak velkém městě se dá najít pěkná a klidná příroda. My jsme se přestěhovali do Prahy za prací a jsme tady spokojení. Nedokážu si představit, že bychom měli žít na vesnici, kde nic není. Člověk se tady nemusí vůbec s ničím zabývat. Na drobné opravy v bytě jsme si našli hodinového manžela na https://www.vyresmito.cz/hodinovy-manzel-praha , takže my se s manželem můžeme věnovat práci a ne něčemu, čemu ani jeden z nás nerozumí.

  Reagovat
 • 30.6.2020 (19:46)
  Trvalý odkaz

  Takové bydlení by se mi hodně líbilo. To my nedávno zdědili domek kousek od Prahy a musím říct, že zatím jsme tu spokojení. Bohužel jsme ale nebyli jediní, kdo měl o domek zájem a kvůli špatným vztahům v rodině jsme o něj málem přišli. Říkala jsem si, že bych to nerada riskovala znovu a raději si u https://www.alphacitizen.com/cs/ založila svernsky fond, který právě k právní ochraně majetku slouží.

  Reagovat
 • 15.8.2020 (18:46)
  Trvalý odkaz

  To vypadá dost zajímavě. Ono sehnat v Praze bydlení, které by bylo blízko od přírody není úplně jednoduchý úkol. Nám se to před pár týdny naštěstí konečně povedlo. Jsem za to ráda. Už jsme přestěhovaní a teď ještě zbývá byt trochu zařídit. To ale nejspíš svěřím do rukou nějakým bytovým architektům. Co vím, tak například ti z http://www.pwinterier.cz/ prý nejsou vůbec špatní.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *