Poradíme, kde si nechat opravit či servisovat lis

Potřebujete kvalitní servis tvářecích strojů, opravy lisů nebo opravy kovacích zařízení? Pak byste měli vzít v úvahu společnost IMONT press s.r.o., která na trhu působí už od roku 1997. Tato firma se specializuje na montáže, servis a opravy strojních zařízení, zejména pak lisů a tvářecích strojů.

Spolehlivý partner pro servis a opravy strojů

Firma vám nabízí komplexní služby v oblasti servisu a oprav průmyslových strojů. Díky dlouholetým zkušenostem a odbornému týmu jsou schopni rychle a efektivně řešit veškeré potíže s vašimi stroji.

Proč si vybrat tuto firmu?

Ve své práci se od konkurentů odlišuje především rychlou reakcí a profesionalitou. Jsou připraveni k zákazníkovi okamžitě vyjet a stroj opravit do 48 hodin. Tím vaši firmě  zaručují minimální výpadek provozu a následnou ztrátu výdělku. Kromě oprav lisů a tvářecích strojů se firma věnuje i výrobě a montáži konstrukcí a dopravníků. Také nabízí službu stěhování strojů, což je často nezbytné při rekonstrukci nebo změně dispozic v průmyslových provozech.

Zajistí opravy lisů, kovacích a tvářecích strojů

IMONT press s.r.o. zvládne opravit široké spektrum strojů a zařízení. Opravy lisů či servis tvářecích strojů jsou jen špičkou ledovce. Umí zařídit například i výměny těsniv, ložisek, pružin a všech dalších součástek. Opravené zařízení vyzkoušíme a uvedeme do provozu.

Mezi další služby patří například opravy kovacích zařízení, které vyžadují zvláštní přístup a odborné znalosti. Zároveň nabízí i řadu dalších služeb vedle servisu a oprav tvářecích strojů a lisů. Mezi tyto služby patří například výroba a montáž konstrukcí a dopravníků.

Zkrátka, pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti servisu a oprav průmyslových strojů, měli byste zvážit návštěvu stránek společnosti na www.imontpress.cz. Jejich široká nabídka služeb, profesionální přístup a rychlá reakce na problémy s vašimi stroji ji dělají ideálním řešením pro vaše podnikání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *