Pracujete s plasty a chcete kvalitu? Jděte tam, kde vám polotvary vyrobí s veškerou pečlivostí

Poptáváte služby, spojené s výrobou plastových výlisků? Nezáleží na tom, jak velké díly potřebujete – mnohem důležitější je důraz na kvalitní provedení za všech okolností. A na co si dát pozor při výběru té správné firmy?

Dnes je lisování a vstřikování plastů značně poptávaným oborem. Tento materiál se totiž ukazuje jako velmi odolný a zároveň snadno zpracovatelný a přizpůsobivý. Ne vždy je však prvotní výroba v našich silách. A kde tedy poptat kvalitní služby?

Zjistěte, co všechno vám zvolená firma nabízí

Na počátku musí stát návrh plastového výrobku, který požadujete. Stačit by měl jen váš popis, ostatní už je na odbornících. Rádi vám pomohou tak, aby bylo možné finální výsledek vyrobit za pomoci vstřikování plastů.

Ke slovu však může samozřejmě přijít i lisovna plastů. V každém případě by mělo být samozřejmostí i zhotovení 3D počítačového modelu, abyste si udělali představu o tom, jak bude vše vypadat. Teprve tady se leckdy vyjeví chyby nebo nepřesnosti, na které byste u pouhého návrhu nepřišli.

A co se bude dít dál, pokud všechno schválíte?

Na řadě je výroba formy. Chtějte co nejmodernější technologii zaměřenou na přesnost. A nakonec následuje sériová výroba vámi poptávaného dílu. Ovšem chtít byste měli i další služby.

Pokud se bude váš výrobek skládat z více dílů, pak jen samotná výroba plastových polotovarů nestačí. Chtějte i kompletaci, montáž a kvalitní balení včetně dodávky až k vám. A chybět by neměla ani možnost potištění a další vychytávky. Ptejte se i na to, kdo bude hotové výrobky kontrolovat. Samozřejmostí by měl být speciálně proškolený personál – nikdo jiný.

A kde takové služby poptat? Vsaďte na odborníky z firmy incot.cz. Pro ně je konzultace při zadávání vstupních dat, kompletní analýza i návrh výrobku naprostou rutinou. A spokojeni budete i s finálním řešením. Však uvidíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *