Reklamní kalendáře 2018 pro báječný nový rok

Je až s podivem, jak rychle jsme se přesunuli do druhé poloviny roku. Podzim nám již pomalu klepe na dveře a zanedlouho se k němu přidá nový rok. Na skříňkách, stěnách či poličkách nám zmizí staré kalendáře a nahradí je nové pro rok 2018. A jsou to právě reklamní kalendáře, které firmy velmi rády používají jako ideální dárek na Vánoce. V menší variantě mohou také posloužit pro obdarování zákazníků.

Kouzlo reklamního předmětu v podobě kalendáře se ukrývá v jeho široké využitelnosti. Ve své menší stolní variantě naleznou uplatnění v domácnostech, větší nástěnné kalendáře jsou ideální do firem. Bez malého příručního diáře se pak ani dnes neobejde téměř žádný manažer či obchodní zástupce, který si potřebuje čas od času učinit poznámku.

Stylové reklamní kalendáře 2018 vytvoříte podle svých představ

V dnešní době si firmy mohou nechat vytvořit reklamní kalendář kompletně na míru. Stačí vybrat základní rozměr a ten následně obohatit například fotografiemi z firemních akcí či prostor podniku, fotografiemi produktů nebo něčím lechtivějším pro pány i dámy. Doladit lze vše do nejmenšího detailu – od zvolených barev, velikosti loga či materiálu, z něhož je kalendář či diář vyroben.

Druhou jednodušší možností, jak lze reklamní kalendář 2018 vytvořit, je vybrat si z již existující nabídky a následně pouze doplnit logo. Taková varianta je nákladově efektivní a zároveň zajistí, že značka bude na očích pokaždé, když se na kalendář člověk podívá.

Lidé mají kalendáře rádi

Kalendář je velmi praktickým reklamním předmětem. Lidé jej rádi dostávají, protože jim šetří práci i finance na koupi vlastního. Pro firmy je to zároveň cenově atraktivní prostředek pro komunikaci s klientem.

Pokud hledáte dodavatele pro kalendáře či diáře 2018, reklamní agentura Propaq vám ráda představí kompletní nabídku. Její specialisté vám ochotně pomohou i tehdy, máte-li v plánu tento typ reklamního předmětu využít poprvé.

Stylové reklamní kalendáře 2018 vytvoříte podle svých představ
Stylové reklamní kalendáře 2018 vytvoříte podle svých představ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *