Pořádáte venkovní akci, a chcete být připraveni úplně na vše? Vlastníte skiareál, výrobní halu nebo jinou provozovnu, která se neobejde bez stálé dodávky proudu? Díky elektrocentrálám od firmy Hujeval vás žádný výpadek elektřiny nezaskočí. Vsadit můžete na dlouhodobý pronájem, nebo přímo nákup osvědčených modelů s kompletním servisem.

Stabilní náhradní dodávky elektřiny jsou v dnešní době opravdu nutností. Nečekaný výpadek proudu může zhatit všechny vaše plány. Vyplatí se tedy pečlivá příprava, abyste v případě potíží ihned věděli, kam se obrátit pro pomoc.

Profesionální služby, které oceníte

Hujeval s.r.o. poskytuje spolehlivé služby v oblasti pronájmu elektrocentrál a dieselagregátů, s bonusem v podobě kvalitního odborného servisu a poradenství v oblasti prodeje elektrocentrál.

Pokud nemáte s provozem elektrocentrál žádné předchozí zkušenosti, můžete se spolehnout na tým řádně vyškolených pracovníků, kteří vám vše předvedou přímo na místě. Postarají se o dovoz a instalaci zařízení na místě i kompletní demontáž a vše, co s ní souvisí.

Není tedy třeba shánět finance na nákup drahého DA (dieselagregátu) a investovat do zaškolení obslužných pracovníků, kteří budou v pohotovosti pouze párkrát do roka. Celá služba je maximálně jednoduchá a pohodlná.

Svým zákazníkům však firma Hujeval s.r.o. nabízí i další benefity. Tím nejvýraznějším jsou bezesporu nízké plně konkurenceschopné ceny bez ohledu na to, zda vám jde o dlouhodobý pronájem elektrocentrály, nebo jen o zajištění podpory pro víkendovou akci nebo párty.

Vsaďte na kvalitní reference

Mezi spokojenými klienty společnosti jsou i taková jména jako Benzina, Dukla Praha, Reis Robotics nebo SKANSKA, tedy firmy, pro něž je spokojenost jejich zákazníků na prvním místě.

Již od roku 2012 poskytuje Hujeval spolehlivou podporu všem, kteří se nechtějí spoléhat jen na standardní elektrickou síť. Díky nabídce skutečně výkonných elektrocentrál si poradí i s projekty doslova mamutí velikosti. Ať už jsou právě vaše požadavky jakékoli, využijte možnosti rychlé a bezplatné kalkulace ceny na internetových stránkách. Budete jistě velmi příjemně překvapeni.