Svádění žen není věda, záleží ovšem na prvním dojmu

Škola nebo první pracovní zkušenosti vás připraví na celou řadu věcí. Jedna však mezi nimi rozhodně není. Pokud si také často pokládáte otázku: „Jak mám sbalit tu holku, co se mi tak líbí,“ pak jste přesně náš člověk.

Prozradíme pár praktických tipů, které se budou týkat požadovaného prvního dojmu a na závěr ukážeme, kam se vydat pro další inspiraci od opravdu zkušeného matadora!

První rande si žádá mnohé – vzpomínky to však nejsou

Zapomeňte na dávno zmizelé známosti. Na prvním rande nevytahujte nic o svých bývalkách ani o tom, jak vás zklamaly. Zapíšete se jak fňukna nebo jako muž, který neví, co chce. Nikoli jako silný alfa samec, jenž se ze všech svých neúspěchů poučil. Dobrá, možná vám tahle taktika pomůže sbalit nějakou holku-pečovatelku, ale vážně o to stojíte?

Ze stejného důvodu nechte v kapse i svůj telefon. Určitě nechcete odpovídat na otázky o tom, kdo vám píše. A dívat se na barevný displeji během rozhovoru? Úplné faux pas – žena pak získá dojem, že se o ni nezajímáte a s další schůzkou rozhodně počítat nemusíte.

Svádění žen není věda, záleží ovšem na prvním dojmu
Svádění žen není věda, záleží ovšem na prvním dojmu

Všeho s mírou – i hovoru

V žádném případě u prvního rande tzv. netlačte na pilu. Nežadoňte o polibek a o sex už vůbec ne – tedy pokud vám nejde jen o krátkodobý vztah. Ten dlouhodobý se totiž takhle skutečně nevytváří. Ženy náruživí muži spíše odradí, s tím počítejte. Potřebují být dobývány a ne se dávat všanc prvnímu vojákovi, který projde okolo. (Na druhou stranu – natrefí-li na generála, nacpou se mu do postele samy).

A co se hovoru samotného týče, snažte se mluvit přibližně stejně často jako ona. Mluvkové a nesmělci si cestu k ženským srdcím (a kalhotkám) příliš často nedobudou.

Zajímají vás konkrétní zkušenosti od profíka? Pak právě pro vás připravuje známý svůdník Maxmilián web o holkách doslova přecpaný inspirací a dobrými radami přímo ze života. Oficiálně bude spuštěn do léta 2020, vy si však první střípky jeho talentu můžete vychutnat už teď! Získejte výhodu ještě dřív, než se na „holčičím“ trhu ostatní vůbec rozkoukají!

Jeden myslel na “Svádění žen není věda, záleží ovšem na prvním dojmu

  • 10.7.2020 (19:31)
    Trvalý odkaz

    Naprosto parádně napsané. 🙂 Třeba můj partner je ve svádění opravdu dobrý. Dokázal mi to už na prvním rande. Musím se přiznat, že ještě před prvním setkáním jsem moc nevěděla co čekat. Seznámili jsme se totiž na seznamce https://www.randino.cz/ Jakmile ale došlo k osobnímu setkání, tak už jsem měla jasno. Teď jsme spolu rok a půl a zatím nám to klape skvěle. 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *