Říkají vám něco hotely adults only? 

Pokud máte děti a snažíte se s nimi trávit veškeré volné chvíle, určitě rádi jednou za čas uvítáte změnu. Nebo jste naopak o dětech zatím ještě nepřemýšleli, protože se na rodičovství pořád necítíte. Možná vás přítomnost věčně křičících zárodků dospělého člověka dokáže naprosto vyvést z míry.

Pro všechny zmíněné případy se na trhu dnes vyskytují možnosti, jak si užít vysněnou dovolenou plnou relaxace a všudypřítomné pohody bez toho, aniž by vás dětský křik jakkoli rušil. Řeč je o dovolené pro dospělé.

Co si pod dovolenou pro dospělé vlastně představit?

Mnoho hotelů po celém světě se dnes specializuje pouze na dospělé návštěvníky a skrývají se pod názvem “adults only”. Hotely adults only mívají většinou jasně vymezené věkové hranice svých návštěvníků. Ve většině případů do této kategorie spadají osoby 16+.

Během dovolené si užijete potřebný klid, kdy vás nepřítomnost dětí osvobodí od neustálého hluku. Ve vašem okolí se nebudou vyskytovat žádné dětské atrakce, žádné dětské koutky, žádné animační programy, žádné stánky, vedle kterých by rozzlobené ratolesti pokřikovaly po rodičích, že si moc přejí tuto a tamtu věc koupit. Prostě a jen odpočinek s přítelem, manželkou či kamarády, který všichni tak nutně potřebujeme. Dovolená bez dětí je hitem, který určitě jen tak zářit nepřestane.

Co většina hotelů adults only nabízí?

Na tuto otázku vám předem odpoví už jen označení, kterým většina těchto hotelů oplývá. Spadají totiž do kategorií 4 a 5 hvězdičkových resortů, tudíž můžete počítat s opravdovým luxusem, který si jednou za čas všichni rádi dopřejeme. Můžete tedy počítat velice kvalitní služby a stravování formou all inclusive, doplněné o přítomnost mnoha doplňkových služeb, které dokáže ocenit jen dospělý člověk.

U bazénů v žádném případě nechybí slunečné terasy, relaxační zóny a v mnoha případech také nabídka wellness a spa. Kosmetické služby a možnosti zábavného či sportovního vyžití pak také tvoří nedílnou součást, bez které se prostě pořádná dovolená bez dětí neobejde.
Pasé nejsou ani nikým nerušené romantické procházky a večeře při svíčkách, takže během těch pár nezapomenutelných dnů pevně utužíte své vztahy.

Kam se za hotely pro dospělé všude můžete vydat?

Odpověď je naprosto jednoduchá – úplně všude. Široká nabídka dovolených uspokojí jakkoli náročného cestovatele. Pro představu si budete moci vybírat z objevování krás Španělska, Řecka, nevyjímaje ani exotiku v podobě Mauricia nebo Malediv. V podstatě opravdu záleží je na vás, na vašich přáních a potřebách. Ostatní neznamená při výběru destinace žádný problém.

Pro všechny tyto skutečnosti visí už jen jediný otazník: Proč jste o této snové dovolené nezačali přemýšlet už daleko dřív a na co tedy ještě pořád čekáte?

Specialista na dovolenou bez dětí – CA Český kompas

2 komentáře: „Říkají vám něco hotely adults only? 

 • 17.3.2020 (19:11)
  Trvalý odkaz

  Mně teda tyto hotely také nic neříkají. Asi nejsem ten správný dovolenkový nadšenec. Na wellness pobytu jsme byli letos poprvé. Když jsem hledala dárek pro manžela, tak jsem narazila na tento článek https://zena-in.cz/clanek/hledate-unikatni-darek-k-vanocum-pobyty-v-laznich-ensana-jsou-presne-to-prave , který mi vnukl nápad, abych nám zaplatila wellness pobyt. Byli jsme na něm na začátku března a překvapivě se tam líbilo i manželovi.

  Reagovat
 • 8.7.2020 (20:10)
  Trvalý odkaz

  Když jsem rozbalila obálku s adult hotel only, naprosto jsem se rozesmála. Manžel na to reagoval dosti podobně. Podobných šíleností jsme společně v našem partnerském životě absolvovali mnoho. Stejně báječně jsme reagovali, když nám domů přišla nádherná keramická váha z https://www.antikart.cz
  Radostí bez sebe jsme dalšího dne společně strávili noc v hotelu snů.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *