Sezóna letních festivalů přichází. Jak zaujmout vaše zákazníky?

Teplé jarní období se konečně hlásí o své slovo a společně s ním nastává postupný návrat do venkovních prostor. Již velmi brzy začnou lidé navštěvovat koncerty, festivaly, poutě a další zajímavé příležitosti. Ty slouží nejen k zábavě, ale zároveň představují ideální možnost, jak propagovat vaši firmu.

Musíte být vidět

Nezáleží na tom, jestli se zrovna chystáte vystupovat na vesnické zábavě, či vás čeká ohromná předváděcí akce v hlavním městě, budete bojovat o pozornost potenciálních zákazníků s celou řadou konkurentů. Ti se budou snažit odvést pozornost svým směrem. Přesně proto je naprostým základem úspěchu elegantní prodejní stánek.

V daném ohledu se vyplatí zaměřit na jednoduché nůžkové provedení, které se chlubí několika podstatnými benefity. Ať už si zvolíte ocelovou, nebo hliníkovou konstrukci, dočkáte se lehké hmotnosti a snadného složení i rozložení v řádu několika minut. Dávejte si však pozor na volbu kvalitního produktu, protože reklamní stánek musí odolávat dešti, větru i vedru.

Design a potisk

V současné době lze pořídit párty stan v různých velikostech, kdy nejmenší varianta poskytne prostor dva na dva metry, zatímco největší vás potěší úctyhodnými rozměry šesti metrů délky a tří metrů šířky. Velmi důležitým aspektem je samozřejmě barva, stejně jako potisk s motivem vaší společnosti (případně prodávaného zboží).

Na tuzemském trhu patří mezi nejvyhledávanější dodavatele například prodejci z Expodům, již nabízí mnoho odlišných provedení nůžkových stanů. Zároveň vám vytvoří libovolný barevný potisk na přání, přičemž problémem není žádný nápis ani grafika. Chcete-li opravdu vypadat profesionálně, prohlédněte si i dodatečné položky v podobě bannerů, beachflagů, ubrusů nebo roll-upů. Každý detail má svůj smysl.

Jeden myslel na “Sezóna letních festivalů přichází. Jak zaujmout vaše zákazníky?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *