Zabezpečení vozidel

Krádež auta je noční můrou snad každého motoristy. A bohužel se tato jeho noční můra může stát lehce skutečností. Ke krádežím motorových vozidel totiž dochází velmi často, a to především ve velkých městech, na parkovištích u supermarketů či hotelů. Zálusk mají zloději hlavně na auta, která jsou nejčastěji v provozu a u nichž je poptávka po náhradních dílech. Upřednostňují především vozidla starší pěti let, jejichž díly prodávají na vrakovištích nebo na černo v servisech. Podle statistik je každou půlhodinu ukradeno jedno vozidlo, zpět k majiteli se vrátí pouze každé páté. Auta mizí většinou beze stop. Jak takovým krádežím zabránit?

Prevencí je pochopitelně kvalitní zabezpečení.  Jen zamčené vozidlo bez jakékoli jiné ochrany, nestačí, zloděj si s ním snadno poradí za pár vteřin. Existuje však celá řada možností, jak své auto ochránit. V našem e-shopu však naleznete například spolehlivé autoalarmy či imobilizéry. Nabízíme jednocestné i dvoucestné autoalarmy, které se dají ovládat pomocí Vašeho původního dálkového ovladače automobilu. Vybírat můžete také GSM nebo GPS alarmy, které jsou vybaveny řadou doplňkových funkcí, jež je možno nastavovat pomocí programovacích SMS.

Bezpečnostní prvky, kterými je automobil vybaven pouze z výroby, však nejsou dostačující. Rozhodně se vyplatí dokoupit další nadstandardní prvek – čím lépe vozidlo zabezpečíte, tím více potenciálním zlodějům znesnadníte práci a tím více snížíte riziko odcizení. Vhodný je také mechanický zabezpečovací systém (zamykání řadicí páky, alarmy, páky na volant), vyhledávací zařízení a služby či monitorování auta přes GPS, díky němuž budete mít neustále přehled o Vašem vozidle, budete vědět kde je i co se s ním děje. Především u dražších aut je ideální kombinace více zabezpečovacích systémů, investujte do ochrany Vašeho vozu podle jeho hodnoty.

V našem internetovém obchodě si můžete rychle a jednoduše vybrat vše, co pro zabezpečení svého vozidla potřebujete. Nabízíme zboží s optimálním poměrem „cena x kvalita x výkon“ a řádně ověřené. Najdete u nás také zabezpečení pro Vaše dvoukolové stroje. Motoalarmy mají řadu užitečných funkcí, zabezpečit se jimi dají nejen motocykly, ale také skútry, čtyřkolky či zahradní traktory. Dále nabízíme spolehlivé motozámky  na kotoučovou brzdu či elektronické zámky. V sortimentu máme také produkty společnosti Jablotron, která nabízí širokou škálů klasických autoalarmů i vysoce účinných GPS alarmů.

3 komentáře: „Zabezpečení vozidel

 • 23.2.2020 (13:35)
  Trvalý odkaz

  Já mám také strach, aby mi neukradli auto. Koupil jsem si nový Volkswagen Passat, který mě stál hodně peněz, tak bych o něj nerad přišel. Zainvestoval jsem proto do alarmu, který ho neustále chrání. Prodejce mi nabízel podobný Passat, který měl bezklíčové otevírání, ale to já jsem nechtěl, protože z toho nemám dobrý pocit. Raději jsem si vybral auto, které se odemyká klasicky klíčem. Z https://www.auto-klic24.cz/ jsem si koupil vystřelovací klíč a jeho používání mě nijak neomezuje.

  Reagovat
 • 28.6.2020 (21:03)
  Trvalý odkaz

  Myslím si, že dobré tipy. Díky mockrát. Sama jsem si nedávno pořídila poměrně drahé auto a mám trochu strach, aby se náhodou nestalo terčem nějakých nenechavých zlodějů. Právě proto o nějakém zabezpečovacím systému dost uvažuji. Co jsem se tak dívala, tak špatně nevypadá například to, co nabízí https://www.rex.eu/ Nemá někdo zkušenost? Díky.

  Reagovat
 • 28.8.2020 (22:01)
  Trvalý odkaz

  My máme naše auto podle mého názoru zabezpečené dobře. Bohužel ale dnes žijeme v době, kdy o něj člověk může přijít i jinak, než jen tak, že mu bude odcizeno. Proto si myslím, že je dobré ho mít ochráněné i z právního hlediska. Zvlášť pokud se tedy jedná o nějaké dražší auto. Pokud se nepletu, tak přímo k tomuto účelu slouží například sverenske fondy. Co jsem se tak dívala, tak právě ty je možné založit třeba u https://www.alphacitizen.com/cs/ My sami nad něčím takovým v poslední době dost přemýšlíme.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *