Freediving je opravdu pro každého

Kurzy Freediving

Freediving neboli nádechové potápění se stává stále oblíbenějším sportem. Tato komplexní a přirozená aktivní forma odpočinku poskytuje pocit absolutní volnosti a nezávislosti. Obzvláště v dnešní uspěchané době, ve světe plném shonu, stresu a starostí nejeden člověk hledá zklidnění a uvolnění. A právě to nabízí freediving. Chcete si freediving vyzkoušet? Poznat novou dimenzi pohybu pod vodou? Pak právě pro Vás je určen bazénový kurz nádechového potápění neboli Indoor Freediver, ve kterém se dozvíte vše potřebné a proniknete do celé problematiky freedivingu. Získáte teoretické i praktické poznatky, naučíte se bezpečně potápět – právě bezpečnost je totiž v tomto sportu na prvním místě. Osvojíte si různé techniky pohybu, relaxace a dýchání, dozvíte se, jak funguje Vaše tělo, a poznáte, co všechno dokáže, naučíte se ovládat svou mysl. Objevíte v sobě schopnosti, o kterých jste netušili a posunete své fyzické i duševní hranice. Díky tomu si budete umět naplno a bezpečně užít každý Váš ponor.

Tento sport nevyžaduje žádné drahé materiální vybavení, postačí Vám pouze ploutve, maska a šnorchl. Toto vybavení si od nás můžete na kurz také zapůjčit.

Freediving je určen pro každého, kdo se chce udržet v dobré fyzické i duševní kondici. Rozhodně není jen pro pár vyvolených. Každý člověk má totiž v sobě zakódován tzv. diving reflex, stačí ho jen objevit a voda se stane Vaším přirozeným prostředím. Pokuste se o to s námi! Náš základní kurz se odehrává během dvou dnů pod vedením zkušených instruktorů v aquaparku v Praze Čestlicích. Skládá se z teorie, strečinku, dýchacích a relaxačních cvičení a lekcí v bazénu. Po úspěšném absolvování obdržíte certifikaci Apnea Academy Indoor Freediver a diplom o absolvování základního kurzu. Absolventi mohou potom dále pokračovat Outdoor Freediver kurzem na otevřené vodě v České republice nebo u moře a získat pak mezinárodní certifikát Apnea Academy First nebo Second Level.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *