Děti „frčí“ na Wattsenglish!

Stále znova a stále dokola! Touha naučit se anglicky a domluvit se po celém světě nadchne čas od času každého z nás, jen ti šťastnější ale měli tu čest chytnout příležitost za pačesy, natrefit na dobrého lektora, vycestovat jako „au pair“ a naučit se cizí řeč dokonale. Většina z nás s velkým nadšením začala, ale nedostala se dál, než k pár lekcím v „no name“ jazykovce. Tajemství (ne-)úspěchu je dávno odhaleno: zásadní je věk a styl!

Čím později člověk s výukou začne, tím mizivější je jeho perspektiva. Ruku v ruce s tím jde způsob výuky. Čím více „drcení“, tím mizernější výsledky. Angličtina pro 21. století je jiná! Už žádné nudné učebnice s učiteli, kteří zvládli o lekci víc, než vy. Dnes s výukou začínají už čtyřleté děti, které „frčí“ na bázi Wattsenglish. Angličtina pro nejmenší je učením bez biflování. Děti se seznamují s cizím jazykem přirozeným, nenuceným způsobem, který vychází z využití grimas lidské tváře, emocí a běžných lidských situací.

Důležité je rozumět

Zakladatel metodologie Wattsenglish Steve Watts sklízí velké úspěchy. Celá metodika stojí na několika základních principech. Jde především o využití edukativních her a pohybu, rozvíjení představivosti, aktivaci všech smyslů, stejně jako střídání činností, opakování a individuálním přístupu. Steve Watts klade důraz na to, že důležité je nepřímé učení bez toho, aby si děti uvědomovaly, že se učí.

V praxi jde o učení prostřednictvím pohádek, příběhů, písniček, videí, her či imitování. Nejde přitom o nic jiného, než o výuku tím nejpřirozenějším způsobem, stejně, jako maminky učí děti řeč mateřskou. Děti se díky hojnému využívání gest, mimiky, obrázků a dalších pomůcek učí nejprve řeči porozumět, aniž by samy cokoli aktivně produkovaly.

Jazykovka JS FAN má skvělé výsledky

Přihlásit se do kurzů angličtiny, jejíž výsledky jsou revoluční, může už předškolní dítě. Kurz probíhá v maximálním počtu osm dětí ve skupině jednou týdně. Kurz je koncipován jako roční. Po jeho zvládnutí lze volně navázat na další ročníky, které volně navazují na již zvládnuté schopnosti konverzace. Jazyková škola JS FAN kopíruje rozsah programů pro mateřské, základní i střední školy a je nejlepší co do přípravy na přijímačky nebo státnice. S metodou Wattsenglish z malého „spíkra“ vyroste seriózní rodilý mluvčí, kterého od pravého Angličana nepoznáte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *