Dětské hodinky s GPS zajistí hlídání při odpoledních hrách

Rádi byste nad nimi měli neustálý dozor, ale nechcete, aby se jim kamarádi posmívali. Jde o poměrně složitou situaci, ale jedním dechem je zapotřebí dodat, že moderní elektronika si poradí snad úplně se vším. Velmi malé zařízení, které ani nebudou cítit na ruce, se postará o nepřetržitý a současně také nenápadný dohled. Budete vědět, kde zrovna jsou – můžete se pak klidně posadit k odpolední kávě a neřešit nic dalšího, jen si užít vzácnou chvilku odpočinku.

Elegantní vzhled a řada doplňkových funkcí

A co všechno takové dětské hodinky s GPS umí? Kromě toho, že ukazují přesný čas a také přenášejí do vašeho chytrého mobilního telefonu aktuální polohu nositelů, mají ještě k dispozici několik velmi zajímavých funkcí. Stisk jediného tlačítka oznámí rodičům, že je něco v nepořádku. Při večerní cestě z kroužku parkem si mohou děti posvítit díky integrované LED diodě. A možná využijí i stopky nebo krokoměr, což jsou bezesporu další praktické záležitosti. V neposlední řadě je možné poslat aktuální foto okolí a ujistit maminku nebo tatínka, že se vlastně nic neděje. Klid je zde tím hlavním, navíc, pokud můžete díky hodinkám uskutečnit krátký hovor, nahradí v mnohém i chytrý mobilní telefon.

Nejsou tu pro zábavu – ale pobavit umějí

Ti nejmenší si je přímo zamilují, protože si na nich budou moci zahrát i pár her, které ukrátí dlouhou chvíli třeba při cestách s rodiči. Jinak řečeno, kdo si hraje, nezlobí! Okamžitý kontakt, kdykoliv to bude zapotřebí, přesně to slibují hodinky, které fungují v nejvyšším módu utajení. Vždyť jsou určeny opravdovým špionům. Nosit je po celý den tak může být velká zábava, zvláště pokud nebudou tlačit na zápěstí – nosí se totiž skutečně pohodlně. Podívejte se na nabídku na cel-tec.cz a jistě si vyberete nějaký originální model!

2 komentáře: „Dětské hodinky s GPS zajistí hlídání při odpoledních hrách

  • 19.6.2020 (4:19)
   Trvalý odkaz

   Já sama nad chytrými hodinkami taky přemýšlela, ale jak to tak vidím, tak asi nakonec zůstanu u těch klasických. Hodinky totiž beru i jako módní doplněk a abych pravdu řekla, tak jsem ještě nikde nenarazila na takové, které by se mi opravdu líbily. Naopak třeba klasické analogové hodinky, které mám z https://www.brasty.cz/damske-hodinky si můžu vzít k čemukoliv a vypadá to dobře. 🙂

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *