Golfové zájezdy

Jste milovníkem golfu a mrzí vás, že si nemůžete zahrát i v zimě? Ale můžete, stačí si vybrat golfové zájezdy do různých destinací ve světě, které nabízejí nádherné počasí stvořené pro hraní golfu po celý rok. Co třeba na Mauricius?

Mauricijská republika se nachází na ostrově u východního pobřeží Afriky. Golf si zde můžete zahrát na deseti hřištích. Léto zde trvá od listopadu do dubna a zajet si zde můžete i bez víza, pokud zde neplánujete zůstat déle než tři měsíce.

Najdete zde třeba hřiště Belle Mare Plage Course se 36 jamkami postavené podél pláží.

Pokud chcete zavítat dále než do Afriky, jistě se vám budou líbit golfové zájezdy do Dubaje. Navštívit zde můžete golfová hřiště s 18 nebo 27 jamkami v Abu Dabí. Nádherná je nejen okolní krajina, ale také ubytování. Například hřiště Abu Dhabi Golf Club patří do okruhu PGA European Tour Abu Dhabi Golf. Montgomerie Dubai hřiště nabízí 18 jamek a je turisticky nejvyhledávanějším golfovým hřištěm. Patří mezi nejluxusnější resorty. Nezapomeňte si vyřídit vízum a nechat se naočkovat proti žloutence a tyfu i tetanu. Ideální období pro návštěvu je říjen až prosinec.

Další destinací, kam se můžete vydat na golfový zájezd je Turecko. Turecko je zvláště Českými občany považováno za jednu z nejlepších golfových destinací. Najdete zde několik desítek golfových hřišť, bohužel bez výhledu na moře. Nejlepším obdobím kdy můžete navštívit Turecko je jaro. Jsou zde příjemné teploty i delší dny.  Najdete zde asi 15 golfových klubů. Nejznámnější golfovou oblastí je Beleku s blízkým letištěm Antalie. Nepotřebujete zde vízum.

A co takhle za golfem do Maroka?

Nejlepším obdobím kdy vyrazit za golfem do Maroka je jaro, kdy celá oblast obrůstá zelení a nepanují zde příliš vysoké teploty. Golf je zde velmi vyhledávaným sportem. Najdete zde celkem 17 golfových hřišť. Nejvíce jich je v okolí Marakéše a Agadiru. Hřiště zde budují vynikající světoví architekti.  Navštívit by jste měli třeba 27 jamkové hřiště v resortu Amelkis golf club. Najdete jej v blízkosti Marakéše na úpatí pohoří Velkého Atlasu. Při hře se můžete kochat pohledem na zasněžené vrcholky hor. Hřiště je poměrně náročné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *