Golfová dovolená

Golf je sport velice blízký vašemu srdci a rozhodli jste se, že skvělým strávením volného času je pro vás právě golfová dovolená. Vyberte si tu pravou destinaci pro tu nejlepší golfovou dovolenou. Vydat se můžete prakticky kamkoliv, pokud však toužíte po slunci, teplém počasí, moři a golfu společně, vydejte se za exotikou.

Destinace Dubaj
Dubaj je skutečným rájem pro golfové příznivce. Po poznávání rušného města, odpočinku na plážích a vzrušující zážitku z Desert safari, se vydáte na zelené duny. Oceníte některé ze světově proslulých golfových hřišť. Tato golfová hřiště jsou perfektní pro konání světových turnajů, některá byla navržena skutečnými mezinárodními mistry, jako jsou Colin Montgomerie, Ernie Els a Greg Norman.

Většina golfových hřišť se nachází na okraji Dubaje, aby mohla nabízet klidné a malebné prostředí pro hru. Zahrajete si mezi čistými vodami kanálů a jezírek obklopenými palmami. Dubaj je vhodnou destinací pro celoroční golfovou dovolenou. Pokud chcete uniknout spalujícímu horku, obzvláště pak v letní sezóně využijete jedinečné příležitosti hrát pod umělým osvětlením. Řada golfových klubů totiž nabízí noční golf.

Turecko
Požitek ze hry v Turecku je skutečně nepopsatelný. Tolik hřišť na jednom místě není snad nikde jinde na světě. To je důvod, proč se sem mnoho golfistů stále vrací. Až obejdete všech 16 golfových hřišť, tak můžete začít znovu. Většina z nich je totiž téměř dokonalá a vy na nich budete chtít hrát znovu a znovu.

Golf Mauricius
Golf na ostrově se rozhodně stane nezapomenutelným zážitkem pro každého příznivce golfu. Ostrov nabízí různá hřiště, která vyhoví každé výkonnostní kategorii hráčů. Standardem je, že hotel svým hostům umožňuje vstup na hřiště zdarma, nebo jen za nízký poplatek. Ideální počasí na hru je na podzim nebo na jaře.

Destinace Maroko
Golf je v Maroku velmi oblíbeným sportem. Golfová hřiště jsou rozmístěna po celém území Maroka, od slunného Atlantického pobřeží, přes starověká královská města až k úpatí Atlasu. Největší koncentrace hřišť je kolem měst Agadir a Marakeš. Příjemné podnebí po celý rok, hřiště vybudována vynikajícími světovými architekty, rozmanitost krajiny a velmi rozumné poplatky za caddie a green fee jsou jistě dobrými důvody, proč strávit golfovou dovolenou právě v Maroku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *