Hledáte opravdu originální dárek? Věnujte svým blízkým kalendář s vlastními fotkami

Najít originální dárek, kterým překvapíte své nejbližší, může být někdy poměrně těžké. Doba se posunula a jen v málo případech se vám tedy podaří najít dárek, který by již daná osoba neměla. Proto je lepší vsadit na osobnější dary, které obdarovaného nejenže potěší, ale především zahřejí u srdce.

Obdarujte své blízké dárkem od srdce

Během roku se najde hned několik příležitostí, kdy můžete své blízké obdarovat dary, kterými jim dokážete, že vám na nich doopravdy záleží. Někdy je však poměrně těžké vybrat dárek, který by byl natolik originální, aby vyniknul mezi ostatními.

I když většina lidí vsází spíše na drahé a materiální dárky, většinou platí, že nejlepším dárkem je ten od srdce. Jedině tak můžete svým blízkým ukázat, co pro vás znamenají a jak moc si vážíte času stráveného s nimi. Právě proto se vyplatí vybírat spíše osobní dárky, ke kterým si obdarovaný vytvoří vztah.

Vytvořte kalendář plný vzpomínek

Do jedinečného dárku nemusíte nutně investovat tisíce korun – naopak do nich budete muset vložit svůj čas a práci, což se vám zaručeně vyplatí. Pokud chcete vykouzlit úsměv na tváři svých blízkých, můžete jim věnovat kalendář s vlastními fotkami, který jim připomene ty nejkrásnější vzpomínky s vámi.

Jeho výroba navíc není nějak složitá a můžete ji provést zcela online z pohodlí svého domova. Stačí, když vyberete fotografie, které chcete do kalendáře vložit a navolíte, jak by měl samotný kalendář vypadat.

Vybírat můžete z široké škály provedení:

  • nástěnného kalendáře,
  • stolního kalendáře,
  • kapesního fotokalendáře.

Nakonec kalendář upravíte tak, aby vypadal přesně podle vašich představ. Doplnit ho můžete o různé piktogramy či texty, u kterých si sami navolíte druh fontu a barvu. Pokud však chcete být opravdu originální můžete například zvýraznit pro vás důležitá data, nebo k nim připsat i poznámky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *