Hledáte pivní sety? Obraťte se na pivniset.cz

Potřebujete před letní sezónou pivní sety? Přemýšlíte, jak rozšířit kapacitu letní terasy, pořádáte hudební festival nebo zabezpečujete akce pro větší počet lidí? Nechcete při tom utratit spoustu peněz? Pokud potřebujete pomoc s řešením levného sezení pro hosty, obraťte se na odborníky z portálu pivniset.cz

Pivní set patří mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější formy posezení na společenských akcích jakéhokoliv charakteru. Důležitý je však výběr správného typu pivního setu s potřebnými vlastnostmi, kvalitou materiálu a také se spolehlivým servisem, jelikož jde o mimořádně namáháný nábytek. “Naše sestavy jsou výrazně tlustší a pevnější, než běžné pivní sety, protože kromě masivnějších desek používáme na jejich výrobu poctivý ocelový jekl,” vysvětlují správci e-shopu pivniset.cz. Navíc, všechny prvotřídní produkty jsou za výhodné ceny.

Kromě pivních setů se standardními rozměry nabízí tento eshop zhotovení skládacích pivních setů na míru klienta. “Původně byly pivní sety oblíbené zejména u organizátorů festivalů, eventových agentur a pivovarů, ale stále více je vyhledávají i restaurace, hotely, penziony a soukromníci vlastnící rodinné domy, chalupy nebo zahradní domky,” prozrazují majitelé stránky ze společnosti CADUTA GROUP s.r.o..

Pivniset.cz nabízí  ještě jednu obrovskou výhodu. “Za bezkonkurenční kvalitou našich setů si stojíme natolik, že zákazníkům garantujeme během dvou let výměnu všech kovových částí na stolech i v lavicích v případě jejich mechanického poškození (prohnutí nebo zlomení),” uvádí  eshop.

Vedle klasických sestav najdete v jeho katalogu i okrouhlý pivní set, masivní set z borovice, sety s opěradlem, ale i samostatné lavice a stoly. Samozřejmostí jsou náhradní díly, což dokazuje, že portál pivniset.cz je skutečný specialista v této oblasti. Od skládacích nohou na stoly a lavice, přes nohy na barové stoly až po uzávěry nebo takzvané zámky nohy zde naleznete vše.

Další výhodou tohoto nábytku je skladovatelnost. Sety se dají rychle složit i rozmontovat, přičemž v nesmontovaném stavu zabírají minimální prostor. Jako příklad uvádí e-shop prostor o plošných rozměrech 220 cm x 50 cm a s výškou 150 cm, kde pohodlně uskladníte 10 pivních setů, na které se vejde 60 až 80 lidí. Pokud tedy řešíte zvýšení kapacity zařízení nebo posezení na zahradě, není o čem přemýšlet. Poměr cena – výkon – kvalita nepustí.

Jeden myslel na “Hledáte pivní sety? Obraťte se na pivniset.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *