Půjčky se zástavou nemovitosti, aneb získejte vlastní dům

Uvažujete i vy nad tím, že si vezmete hypotéku, abyste mohli žít konečně ve vlastním? Pokud si nejste jistí, zdali se obrátit na banky anebo vyzkoušet všemi opěvované a v posledních letech oblíbené nebankovní společnosti, tak vsaďte na tu možnost, která pro vás bude výhodnější. Vždy pro vás budou nejvýhodnější ale půjčky se zástavou nemovitosti od společnosti FAHD. Ptáte se, v čem tkví jejich hlavní výhody?

 • Půjčku se zástavou nemovitosti může získat naprosto každý, nezávisle na tom, jestli máte na krku nějakou exekuci anebo jinou zástavu
 • Doba splatnosti je dlouhá stejně jako u klasické hypotéky, povětšinou jeden rok až třicet let. Rozhodně se tedy nemusíte obávat krátkých termínů, je to vždy jen na vás.
 • Velmi rychlé schválení, zpravidla do čtyřiadvaceti hodin
 • Bez zkoumání registru dlužníků a nutností dokládat potvrzení o příjmech
 • Možnost předčasného splacení bez jakýchkoli nepříjemných a mnohdy mastných sankcí
 • Půjčka vhodná pro všechny věkové kategorie, horní hranice je nastavená na osmdesát let, s čímž byste se u banky pravděpodobně nesetkali
 • Financovat můžete zcela vše, nejenom svůj rodinný dům, ale třeba i obyčejný byt, ať už družstevní či městský, anebo jakoukoliv chatu, chalupu, pozemek anebo dokonce i jakýkoliv komerční objekt na území České republiky.

Zní to dokonale, že ano? Je to dokonalé, jediná podmínka, kterou musíte dodržet, je ručení vlastní nemovitostí, která bude zastavená. Půjčka se zástavou je ale i tak plně bezpečná, pokud budete vše včas platit a pokud budete s danou společností aktivně komunikovat o svých případných problémech. Nemusíte se tedy obávat nějakých nepříjemných překvapení, nebankovní hypotéka, který je synonym pro půjčku se zástavou nemovitosti, vás překvapí pouze v pozitivním směru.

Jeden myslel na “Půjčky se zástavou nemovitosti, aneb získejte vlastní dům

 • 16.5.2020 (5:40)
  Trvalý odkaz

  Já bych si nikdy nevzala takovou půjčku, u které bych musela ručit svým domem. Mám hrozný strach z toho, že bychom s manželem mohli přijít o naše bydlení, které jsme roky budovali. Samozřejmě máme také hypotéku, jako skoro každý, ale víc dluhů nemáme. I tak jsme si ale pro jistotu založili přes https://www.alphacitizen.com/cs/ svěřenský fond, abychom získali nějakou ochranu domu pro případ, že bychom se dostali do exekuce.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *