Přenosná vířivka – ideální společník do vaší zahrady

Nákup vířivky je finančně nákladná záležitost. Jde však o jedinečnou kombinaci pro trávení času s vašimi přáteli, či s rodinou. Ve vířivce máte možnost od všeho “vypnout” a zapomenout na své problémy či pracovní starosti. No uznejte, že není nad vířivku, která je snadno přenosná a můžete si ji umístit kdykoliv na místo, které vám právě napadne. V zimě ji můžete mít uvnitř domu a jakmile se oteplí, můžete relaxovat na čerstvém vzduchu a popíjet svůj oblíbený drink.

Proč právě přenosná vířivka?

Společnost Sundance nabízí přenosné vířivky, které se instalují na zem. Výhodou je, že je můžete kdykoliv přesunout na místo, které si zvolíte. Mezi další plusy patří i to, že jejich instalace je velmi jednoduchá, takže pokud nejste domácí kutil, nemusíte se bát, že s tím budete mít problém. Vířivky, které se dají takto jednoduše nainstalovat a zejména přesunout, jsou v současnosti velmi oblíbené a lidé je prostě milují.

Materiál přenosných vířivek je pevný, ale zároveň pružný. Výborně izoluje a poskytne vám i značné pohodlí, díky speciálním sedačkám. Asi se nemusíte obávat, že se vám díky pružnějšímu materiálu snadněji zničí. Životnost se při správné péči, která není vůbec náročná, pohybuje kolem několik desítek let. Přenosná vířivka je v mnoha ohledech výhodnější než ta klasická, která je mnohem těžší a bohužel i méně praktická.

Mezi hlavní výhody přenosné vířivky patří:

 • možnost neustálého přenášení vířivky na místo, kam se vám to právě hodí,
 • jedná se o nejoblíbenější model na evropském trhu,
 • komfortnější a praktičtější než klasické vířivky,
 • snadná údržba,
 • snadná instalace, kterou zvládne kdokoliv.

Pokud jste se rozhodli o koupi této bezkonkurenční vířivky od společnost Sundance, objednejte si katalog vířivek zdarma. V něm naleznete širokou nabídku těch nejlepších vířivek na trhu. Kromě vířivek nabízí týž dodavatel i sauny či bazény, které mohou z vaší zahrady vytvořit úžasný wellness pro celou rodinu.

přenosná vířivka
Přenosná vířivka

2 komentáře: „Přenosná vířivka – ideální společník do vaší zahrady

 • 27.4.2020 (11:13)
  Trvalý odkaz

  Vířivka má určitě spoustu výhod, ale já bych ji na zahradu nechtěl. Dávám přednost pořádně velkému bazénu, ve kterém si můžu zaplavat. Když už jsme se tedy s manželkou rozhodli, že si ho na zahradu pořídíme, tak jsme hledali co největší. Vybrali jsme si ho z https://www.albixon.cz/bazeny/ a je přesně podle mých představ.

  Reagovat
 • 20.8.2020 (22:16)
  Trvalý odkaz

  Tak něco takového by se mi taky určitě líbilo. Já ale teda zahradu používám spíš na pěstování, než na zábavu. Hodně velkou část naší zahrady zabírají záhony a skleník. Právě do toho jsem se letos rozhodla dát systém kapkové závlahy z https://www.zavlazovaci-systemy.net/kapkova-zavlaha_k86/ a musím říct, že jsem vůbec nečekala, že to bude fungovat tak dobře, jak to funguje. 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *