Hledáte přívětivé ubytování v Krkonoších? Máme pro vás zajímavý tip

Jde o naše nejslavnější hory, přesto se leckdy potýkají s nehezkou pověstí. Řada zlých jazyků tvrdí, že je v nich zkrátka přeplněno. To ovšem nemusí být nutně pravda – stačí zamířit do méně známých (přesto však opravdu krásných) částí hřebenů a údolí.

A v neposlední řadě vám může vaše ubytování Krkonoše poskytnout skvělý výchozí bod k cestám po širokém i dalekém okolí. A nemusí se jednat jen o túry po hřebenech a odvážné výšlapy.

Dostupných výletů je celá řada

Můžete si tak dopřát klidné spočinutí v nitru lákavé horské přírody a hned ráno vyrazit do „docela jiného kraje.“ Máte-li kolo, pak vás uchvátí Jizerské hory, jež jsou nápaditými cyklostezkami doslova protkány. Autem nebo MHD se pak dostanete třeba do Harrachova, Špindlerova mlýna či třeba do Rokytnice nad Jizerou.

A na dosah máte také Liberec s jeho nádherným Ještědem (a malebným výhledem na Krkonoše) či známý vodní park Babylon. Ovšem dokonale zrelaxovat lze i přímo v srdci našich horských velikánů. Kvalitní wellness pobyty dnes již nabízí celá řada hotelů.

Vsaďte na specialistu s dlouholetými zkušenostmi

Mezi špičkové poskytovatele patří například Apartman-staraskola.cz. Své jméno nemá náhodou. V roce 2008 byla skutečně stará škola ve Vysoké nad Jizerou zrekonstruována do podoby moderního ubytovacího zařízení s apartmány rozdělenými do tří skupin a s jedním hotelovým pokojem.

Najdete tu vše, co pro skutečný odpočinek potřebujete – saunu, krb, ale i budovu s wellness zónou. Vychutnejte si nádherné výhledy do přírody skrze velká okna, zatímco se budete oddávat potěšení v masážní vaně, na Kneippově chodníku, sauně nebo třeba v relaxační zóně. Vybere si tu opravdu každý.

A na své si přijdou i milovníci posilování nebo otužilci, kteří se touží po sauně rychle zchladit ve venkovním bazénku. Během své dovolené tak jednoduše zapomenete na všechny starosti  a načerpáte novou energii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *